Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Привітання голови РДА Р. Муляра з Днем пам'яті та примирення і 73-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Привітання голови РДА Р. Муляра з Днем пам\

Поділитися новиною:

Привітання голови РДА Р. Муляра з Днем пам'яті та примирення і 73-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дорогі земляки! Шановні ветерани! Вітаю вас із Днем пам’яті та примирення, а також із 73-ю річницею Перемоги над нацизмом у Європі!

 73 роки тому світ здобув перемогу над нацизмом. Наші діди та прадіди боролися за те, щоб ніхто і ніколи не посягав на волю та незалежність будь-якого народу.

Сьогодні ми вклоняємося воїнам – переможцям нацизму та нинішнім захисникам Вітчизни, які своїми мужніми вчинками утверджують спадкоємність українських традицій в прагненні до волі. Мільйони учасників Другої світової війни – не суха статистика для нас, а історія практично кожної української сім’ї. Ми пам’ятаємо та шануємо подвиг наших героїв.

Сподіваюсь, що ці історичні дати стануть початком примирення. Впевнений, що вже скоро ми станемо свідками ще однієї перемоги нашого народу над спільним ворогом.

Дякую кожному за вірність своїй країні - тоді, 73 роки тому, і зараз, в складний для країни час. Міцного здоров’я, благополуччя та мирного неба.

Р. Муляр, голова адміністрації

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2319 | Переглядів: 390Дата публікації: 10:38 08.05.2018