Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Андрій Рева: Зміни в системі соціального захисту населення покликані забезпечити соціальну справедливість та адресність допомоги
Андрій Рева: Зміни в системі соціального захисту населення покликані забезпечити соціальну справедливість та адресність допомоги

Поділитися новиною:

Андрій Рева: Зміни в системі соціального захисту населення покликані забезпечити соціальну справедливість та адресність допомоги

Мінстр соціальної політики Андрій Рева зазначив про те, що впровадження програми житлових субсидій дозволило на практиці виявити недоліки існуючої системи.

Статистика свідчить про те, що у минулому опалювальному сезоні програмою надання житлових субсидій скористалися 23400 домогосподарств у будинках площею більше 200 квадратних метрів, 28500 домогосподарств у квартирах площею більше 120 квадратних метрів та 925 тисяч домогосподарств, до складу яких входили особи, які декларували повну відсутність доходів.

За словами Міністра, така ситуація, коли платники податків утримують домогосподарства з високим рівнем матеріального забезпечення, або з тіньовими доходами, є несправедливою та неприйнятною.

«Метою прийняття 329-ої постанови Кабінету Міністрів є мотивація населення легалізувати свої трудові відносини, зробити систему призначення субсидій адресною та здійснити верифікацію для можливості впровадження монетизації програми житлових субсидій», - заявив Міністр соціальної політики. 

Також Андрій Рева поінформував, що зміни внесені постановою Кабінету Міністрів України №238 покликані фундаментально змінити підходи до питання соціального захисту людей з інвалідністю.

Відтепер відповідальність за роботу з людьми з інвалідністю покладається на органи соціального захисту населення – вони допомагатимуть людям обирати правильний засіб реабілітації за допомогою нового електронного каталогу, контролюватимуть якість виробу та слідкуватимуть за терміном його заміни на новий.

«Склалася неприпустима ситуація, за якої групи населення, що є найбільш вразливими отримували послуги вкрай низької якості. Відтепер, працюватиме принцип «гроші ходять за людиною». За новими правилами, люди не будуть змушені зв’язуватися з підприємствами-виробниками технічних засобів реабілітації, а їхні інтереси будуть представляти органи соціального захисту населення, послуги ж надаватимуться за двосторонніми або тристоронніми договорами», - заявив Андрій Рева.

За матеріалами офіційного веб-порталу Міністерства соціальної політики України

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2314 | Переглядів: 305Дата публікації: 15:08 05.05.2018