Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Міс Попелюшка
Міс Попелюшка

Поділитися новиною:

Міс Попелюшка

В перший день весни в Будинку творчості школярів було проведено захід, який отримав чарівну назву «Міс Попелюшка».

 Весна, пора краси, цвітіння та найтепліших почуттів. Тому, саме в перший день весни в Будинку творчості школярів було проведено захід, який отримав чарівну назву «Міс Попелюшка». Гості дійства зібралися, щоб відзначити красу, талант та чарівність душі юних красунь, вихованок гуртків: «Скринька-берегиня», «Чарівний бісер», «Умілі ручки».

      У конкурсі взяли участь 8 маленьких красунь, де кожна з дівчаток вправно намагалася показати себе якнайкраще. До бажаного тріумфу вони пройшли кілька етапів, кожен з яких розкрив таланти, вміння, артистизм, інтелект, чарівність та багатогранність кожної з претенденток. Проте титул «Міс Попелюшка» дістався лише одній з учасниць - Красовській Дарині.

        Інші конкурсантки також не залишились без уваги. Поважне журі в особі: голови журі – начальника  Білогірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Панчохи Світлани Костянтинівни, керівника народного аматорського вокального ансамблю «Спомин» і народного фольклорного колективу «Забава» районного Будинку культури Зубок Олени Василівни та директора Будинку творчості школярів Пташко Тетяни Анатоліївни відзначило кожну з учасниць і присвоїли їм не менш оригінальні титули: «Міс Рукодільниця» - Томчик Мирослава, «Міс Талант» - Бондар Анастасія, «Міс Господарочка» - Гнот Анна, «Міс Ніжність» - Помернюк Олександра, «Міс Усмішка» - Бризгунова Софія, «Міс Вишуканість» - Майдан Марина та «Міс Чарівність» Войцешук Анна.

        Всі конкурсантки виявилися надзвичайно талановитими. Хочеться побажати їм залишатися такими ж неординарними особистостями, але в той же час добрими людьми, які здатні радіти перемогам інших.

Альбом: Міс Попелюшка
Альбом: Міс Попелюшка
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2184 | Переглядів: 188Дата публікації: 14:16 05.03.2018