Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Стан розвитку фізичної культури та спорту у Білогірському районі
Стан розвитку фізичної культури та спорту у Білогірському районі

Поділитися новиною:

Стан розвитку фізичної культури та спорту у Білогірському районі

Таку інформації озвучила на розширеному засіданні колегії райдержадміністрації начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Ольга Баранчук.

Відділом освіти, молоді та с порту реалізуються практичні заходи щодо покращення спортивно-масової та оздоровчої роботи у навчальних закладах району.

Для забезпечення фізкультурно-оздоровчих послуг та занять спортом для мешканців району діють 67 спортивних споруд, у тому числі: 1 стадіон, 7 футбольних полів, 12 спортивних залів при загальноосвітніх навчальних закладах, 1 спортивний зал при районному будинку культури, 37 спортивних майданчиків та 9 приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять.

У сфері фізичної культури і спорту Білогірського району нараховується 48 фізкультурних працівників, у тому числі 40 штатних, зокрема: 1 спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, методист, що опікується питаннями фізичної культури в навчальних закладах, 30 вчителів фізкультури в закладах освіти, 6 тренерів-викладачів з видів спорту, 1 директор ДЮСШ, 2 тренери, що працюють в системі культури. Працює 6 керівників футбольних клубів, один керівник та один керівник шахового клубу.

Значна увага приділяється активній участі дітей в обов’язкових  фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових заходах у ЗНЗ  - фізкультхвилинкам, Дням здоров'я, спортивним святам та змаганням, туристичним походам, заняттям в спортивних секціях. Крім того з метою формування здорового способу життя проводились різноманітні конкурси. Діти навчальних закладах, забезпечені руховою активністю не менше 3-4 годин на тиждень. Заняттями у шкільних гуртках та секціях спортивного спрямування охоплено 26 % учнів від загальної кількості учнів у районі.

Спортивно-масова робота серед загальноосвітніх навчальних закладів здійснювалась відповідно до Положення Спартакіади школярів Білогірського району за програмою щорічних змагань, календаря спортивно-масових заходів. Протягом року проведено 8 районних змагань. Загалом в цих заходах взяли участь команди 20 шкіл району.

До Дня фізичної культури і спорту у вересні в навчальних закладах був проведений Олімпійський тиждень (олімпійський урок, спортивні змагання, урочисті лінійки, вікторини, конкурси малюнків, спортивно-розважальні конкурси).

Підготовкою спортивного резерву займається дитячо-юнацька спортивна школа, в якій у 5 відділеннях: дзюдо, футболу, волейболу, легкої атлетики, гандболу навчається 542 чол.

Філіали спортивної школи працюють базах і майданчиках 9 загальноосвітніх закладів: Білогірського НВК (гандболу (120 вихованці), футболу (ЗО), дзюдо (40), В’ язовецької (лека атлетика (20), Гулівецької (гандболу (40), Сушовецької (легка атлетика (20), Юровецької (футбол (20 учнів), Ямпільської (футбол (40), волейбол (40), Денисівської ( легка атлетика (36), Воробїівськоі (легка атлетика (20), Дідковецької (футболу (18), Квітневської (волейбол (20), Залузької (легка атлетика (20), Великоборовицької (футбол (20).

Проведено зональні змагання за першість району з настільного тенісу серед учнів ( Ямпільської ЗОШ І -III ст.), Турнір серед педагогічних працівників загальноосвітніх закладів з шахів та настільного тенісу на базі Денисовецької ЗОШ І-ІІІ ст. Проведено щорічний міжрайонний турнір з волейболу серед (чоловіків) смт. Ямпіль. На базі Великоборовицької загальноосвітньої школи І — III ст. пройшла товариська зустрічі з футзалу серед юнаків та турнір з футзалу «Співдружність» серед працівників закладів, установ організацій району приурочений 3-ій річниці Революції Гідності у залі Білогірського Будинку культури.

Збірні команди району беруть участь в обласних змаганнях та Спартакіаді з масових видів спорту, а саме: в обласній Спартакіаді державних службовців та змаганнях працівників агроформувань «Жнива».

Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи взяли участь Кубку пам’яті П.М. Місюри (м. Красилів). Кубок з гандболу серед дівчат пам’ яті Черняка А. І.( смт. Антоніни). Товариська зустріч з гандболу серед дівчат Білогірської та Антонінської ДЮСШ ( смт. Антоніни). Стали переможцями та мають призові місця: у Чемпіонаті Хмельницької області серед чоловічих команд (І ліга) сезону 2017р -4 місце (фінальна частина м. Хмельницький), Чемпіонат Хмельницької області з гандболу серед чоловічих команд 2017р -З місце (фінальна частина м. Волочиськ), 2 місце в зональній частині змагань з волейболу (дівчата) Обласна спартакіада Хмельницької області серед команд ДЮСШ (м. Славута). Відкрита першість Хмельницької ДЮСШ «Авангард» з Дзюдо 1 — місце (м. Хмельницький), Всеукраїнський турнір з дзюдо «Козаки Поділля» (м. Хмельницький). Фінансування змагань відбуваються в основному за спонсорські кошти.

Звичайно не всі проекти вдалося втілити, але районна влада намагається сприяти спортивному вихованню дітей та молоді Білогірщини, а тому в подальшому робота покращиться, - зазначила на завершення виступу Ольга Баранчук.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2086 | Переглядів: 214Дата публікації: 15:47 25.01.2018