Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулось засідання колегії РДА
Відбулось засідання колегії РДА

Поділитися новиною:

Відбулось засідання колегії РДА

Сьогодні під керівництвом голови районної державної адміністрації Романа Муляра та за участі голів селищних та сільських рад, начальників відділів та управлінь районної державної адміністрації, керівників установ та організацій району відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

До порядку денного засідання було включено наступні питання:

1.  Про підсумки проходження опалювального сезону 2016/2017 року та організацію підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 року інформував головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури Микола Кабанов. Він повідомив, що опалювальний сезон 2016-2017 років на об'єктах житлово-комунального господарства та соціальної сфери розпочався вчасно та пройшов без зривів та надзвичайних ситуацій. За період його проходження не зафіксовано випадку відключення споживачів від систем життєзабезпечення. Цьому передувала значна організаційна робота райдержадміністрації, селищних рад та комунальних підприємств.

Так, КП «Білогір'яспецтрансбуд» було проведено вибірковий ремонт покрівель житлових будинків, відремонтовано системи ветдимканалів та оголовків, інженерних вводів.

Проведено ремонт електрощитових в будинках. Пофарбовано будинкові системи газопостачання, замінено вхідні двері в 3 будинках, проведено ремонт, засклення сходових кліток в 4 будинках. На ремонт використано 50 тис. грн. Заборгованості за енергоносії немає.

При підготовці до роботи в осінньо-зимовому сезоні 2017-2018 років розроблено заходи, де планується весь комплекс робіт щодо поточної підготовки житлового фонду. Необхідно закупити шифер, скло, цемент інші матеріали. Проте роботи вже розпочаті . На капітальний ремонт кошти з бюджету не передбачені. Тариф на квартплату 1,08грн./м не змінювався з 2014 року.

2. Про роботу районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) родповіла директор закладу Зоя Басок. Вона ознайомила присутніх переліком соціальних послуг, що надає центр, зокрема допомога у самообслуговуванні.  У веденні домашнього господарства (закупівля продуктів харчування, ліків та інших товарів, приготування їжі, прання, прибирання житла, оплата комунальних платежів, дрібний ремонт одягу, допомога в обробітку присадибної ділянки, тощо); в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами (виклик лікаря, комунальних служб); допомога в отриманні безоплатної правової допомоги; допомога в оформленні документів, та багато інших послуг. Надання психологічної підтримки; допомога у зміцненні/відновленні родинних та суспільно корисних зв’язків; організація клубів за інтересами, сприяння в отриманні правової допомоги тощо.

У територіальному центрі діють:

  • Відділення соціальної допомоги вдома № 1 смт. Білогір’я
  • З метою наближення соціальних послуг до віддалених населених пунктів району у2010 році відкрито відділення соціальної допомоги вдома № 2 смт. Ямпіль
  • Відділення організації надання грошової та натуральної допомоги
  • Підрозділ „Ветеранська світлиця,,

Станом на 01.04.2017року структурними підрозділами територіального центру виявлено - 1668 осіб похилого віку та інвалідів. За І квартал 2017 року надано 13920 соціальних послуг на безкоштовні основі для 580 осіб похилого віку та інвалідів, а також надано 1656 платних соціальних послуг на суму 27712 грн., для 350 осіб похилого віку та інвалідів.

Із них по категоріях: особи старші 80 років — 282 громадяни, інвалідів загального захворювання 118 громадян, учасники війни і сім’ї загиблих —

244 громадяни, діти війни - 146 громадян, 4 громадяни мають 5 групу рухової активності (пересуваються на інвалідних візках).

Середнє навантаження на одного соціального робітника - 17 чол., середньо обласний показник 17 чол.

Соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома систематично проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення району з донесенням інформації відносно спектру соціальних послуг, умов та порядку їх надання.

Працівники територіального центру плідно співпрацюють з сільськими та селищними радами.

Підопічним надаються соціальні послуги відповідно до визначеної групи рухової активності. На всіх підопічних, які обслуговуються структурними підрозділами територіального центру заведені паперові та електронні особові справи, які поновлюються даними по мірі необхідності.

 3. Про стан впровадження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді у загальноосвітніх навчальних закладах району інформувала начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ольга Баранчук. Відділом освіти Білогірської райдержадміністрації, районним методичним кабінетом приділяється значна увага питанню національно-патріотичного виховання школярів. 17 червня 2016 року на колегії відділу освіти заслуховувалось питання «Про роботу педагогічних колективів Кащенецької ЗОШ І — III ступенів та Степанівської ЗОШ І — II ступенів щодо реалізації основних положень Концепції національно- патріотичного виховання». Хід виконання рішення колегії від 17 червня 2017 року з вищезазначеного питання буде заслуховуватися у червні 2017 року на колегії відділу освіти.

З метою формування готовності до усвідомленої реалізації завдань національно-патріотичного виховання райметодкабінетом здійснюється науково-методичне забезпечення та супровід професійного розвитку педагогічних працівників. На районних семінарах, методичних об’єднаннях розглядалися питання: «Виховання української молоді в національно — патріртичному дусі засобами інноваційних та здоров’язберігаючих технологій», «Організація національно-патріотичного виховання в закладах освіти». На базі БТШ відбувся районний семінар- практикум педагогів відповідальних за підготовку шкільних команд до участі у районному етапі дитячо-юнацької гри військово-патріотичного спрямування «Сокіл» («Джура»). Даний захід планується провести 1 червня 2017 року до Дня захисту дітей.

Райметодкабінетом проведено моніторинг серед учнів 11 класів на визначення рівня сформованості почуття патріотизму. Дослідження показали, що загалом наші учні налаштовані патріотично. Згідно з результатами дослідження 75% респондентів вважають себе патріотами України, пишаються своєю національною приналежністю - 78%. На питання: «Чи є сенс у патріотичному вихованні в наш час?» відповідь «Так, зараз, як ніколи в наш час необхідно патріотичне виховання» обрали 90% учнів.

4. Про стан утримання автомобільних доріг в районі. Інформував начальник Білогірської філії «Райавтодор» Анатолій Гончарук. Так, за його словами планом Служби Автомобільних доріг у Хмельницькій області на 2016 було передбачено 3321,7 тис. гри., на шляхову мережу, яку обслуговує філія «Білогірський райавтодор». По експлуатаційному утриманні були проведенні такі види робіт:

земляне полотно та дорожній одяг ( профілювання автодоріг, узбіч, відкосів, улаштування куветів, прочищення водовідвідних канав- 85,4 тис.грн.

ремонт штучних споруд (перильне огородження) - 7,1 тис.грн.

фарбування елементів облаштування автодоріг - 7,3 тис.грн .

встановлення дорожніх знаків, сигнальних стовпчиків, нанесення горизонтальної дорожньої розмітки - 41,1тис.грн.

роботи з озеленення (ліквідація чагарникової порослі, скошування трави, видалення дерев) - 164,8 тис.грн.

прибирання а/павільйонів, зупинок, мостів - 22,3 тис.грн.

зимове утримання автодоріг - 652,2 тис.грн.

ліквідація ямковості - 1673,2 тис.грн.

тимчасові будівлі та споруди - 58,2 тис.грн.

Крім цього були виконані роботи:

1)По прямих договорах з сільськими радами та іншими замовниками виконано робіт на суму 220,8 тис.грн.

По програмі співфінансування із місцевого бюджету Білогірського району виконано робіт на суму 451,2 тис.грн., із них:

поточний ремонт автодороги Ямпіль-Тихоміль ч/з Вязовець -114,8тис.грн.

поточний ремонт автодороги Білогіря-(Остріг-Радивилів) - 336,4 тис.грн.

По програмі співфінансування із місцевого бюджету Ізяславського району виконано робіт на суму 204,6 тис.грн.,

Для філії «Шепетівська ДЕД» (субпідряд) на автодорозі Р-32 виконано ямкового ремонту на суму 194,5 тис. грн..

Всього Філією за 2016 рік виконано робіт на суму 4455,3 тис.грн.

5. Інформацію про виконання місцевих бюджетів Білогірського району за І квартал 2017 року до відома присутніх довела начальник управління фінансів РДА Олена Репецька.

По підсумках роботи за перший квартал 2017 року до загального фонду бюджету в цілому надійшло податків і платежів в сумі 12689,6 тис.гривень (без урахування трансфертів) з виконанням до планових показників на 111,5% (+1306,0 тис.гривень). Темп росту до відповідного періоду минулого становить 167,7% (+5220,0 тис.гривень).

В розрізі бюджетів виконання за січень-березень 2017 року характеризується наступним чином :

  •  по 23-ох сільських бюджетах надійшло 3 068,3 тис.гривень з виконанням на 105,5% (+159,3 тис.гривень), ріст 186,1% (+1419,9 тис.гривень);
  •  по 2-ох селищних бюджетах надійшло 3220,7 тис.гривень з виконанням на 131,8% (+776,4 тис.гривень), ріст 159,4% (+1199,9 тис.гривень);
  • по райбюджету надійшло 6400,5 тис.гривень з виконанням на 106,1% (+370,2 тис.гривень), ріст 159,3% (+2382,5 тис.гривень).

Надходження по сільських і селищних бюджетах становить 49,6% в доходах загального фонду в цілому по району.

За перший квартал 2017 року проведено 4 спільних засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення в районі та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на яких було заслухано 30 керівників підприємств різної форми власності, які виплачували заробітну плату нижче законодавчо встановленої.

Заслуханим керівникам з питань рівня заробітної плати комісією рекомендовано покращити ситуацію по збільшенню її рівня на своїх підприємствах, організаціях в межах чинного законодавства та галузевих угод.

Проводились спільні заходи з місцевими органами самоврядування, на території яких проводять свою господарську діяльність фізичні особи-підприємці, які використовують найману працю.

Проведено рейди-семінари по ФОП, які використовують найману працю, за цей час проведено роз’яснення 44-ом особам.

В районі проводиться інформаційно-розяснювальна робота серед роботодавців і населення з питань законодавства. Проведено нараду з керівниками агроформувань, підготовлено та проведено ряд семінарів бухгалтерському складу підприємств, установ, організацій. При зустрічі з керівниками наголошувалось про вимоги по забезпеченні мінімальної заробітної плати працівників.

В районі створено робочу групу з питань сприяння реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання вимог законодавства у частині мінімальної заробітної плати. З метою сприяння легалізації трудових відносин протягом січня-березня проведено 7 рейдів на об’єкти приватного підприємства на території Білогірської, Ямпільської селищних рад та Гулівецької, Залузької, Хорошівської, Сушовецької сільських рад.

Проводиться моніторинг щодо працівників бюджетних установ Білогірського району, які протягом першого кварталу поточного року отримували заробітну плату нижче законодавчо встановленого рівня мінімальної заробітної плати.

Видаткова частина бюджету району за І квартал 2017 року виконана в сумі 93 248,3 тис .гри.

Протягом січня-березня 2017 року надійшло базової дотації з державного бюджету в сумі 1 618,8 тис. грн., що становить 100 відсотків до планових призначень.

Сільським і селищним радам іншу субвенцію на утримання дошкільних закладів освіти, сільських, селищних будинків культури, клубів перераховано в сумі 3 575,4 тис. грн. або 100 відсотків до плану на звітний період.

Загалом засідання колегії пройшло плідно та конструктивно з усіх вище згаданих питань було прийнято відповідні розпорядження голови адміністрації.

 

 

 

 

 

Альбом: Відбулось засідання колегії РДА
Альбом: Відбулось засідання колегії РДА
Альбом: Відбулось засідання колегії РДА
Альбом: Відбулось засідання колегії РДА
Альбом: Відбулось засідання колегії РДА
Альбом: Відбулось засідання колегії РДА
Альбом: Відбулось засідання колегії РДА
Альбом: Відбулось засідання колегії РДА
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1488 | Переглядів: 437Дата публікації: 15:29 28.04.2017