Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Шановні мешканці Хмельниччини!
Шановні мешканці Хмельниччини!

Поділитися новиною:

Шановні мешканці Хмельниччини!

Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди Світлого Воскресіння Христового! Кожен з нас знаходить у цьому величному святі особливий зміст, звіряючи свої помисли і вчинки з високою християнською духовністю. Саме ці Великодні дні об’єднують нас щирими сподіваннями на духовне оновлення та якнайшвидше повернення в Україну миру та спокою, додають нам сил і мудрості, щоб творити на своїй рідній землі щасливе й заможне майбуття.

Тож нехай Бог дарує своє благословення усій нашій великій хмельницькій громаді та кожній родині. Нехай береже наших воїнів-захисників, воїнів світла і добра!

Щиро віримо, що Великодні дзвони додадуть нам сил та енергії перебороти всі труднощі, зберегти в серцях милосердя,  повагу один до одного, допоможуть зміцнити віру у перемогу життя над смертю, добра над злом.

Бажаємо аби радісні Пасхальні дні поклали благодатні початки новим перемогам і звершенням задля добробуту мешканців наших сіл, селищ та міст, рідної нам України!

 

                            Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

 

З повагою та найщирішими побажаннями

 

Михайло Загородний,                                        

Олександр Корнійчук,

 

голова обласної ради                                          

голова обласної                                                                                                                                                                                                                                                                                                        державної адміністрації

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1469 | Переглядів: 288Дата публікації: 11:24 14.04.2017