Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
На Хмельниччині безробітні стали швидше працевлаштовуватись
На Хмельниччині безробітні стали швидше працевлаштовуватись

Поділитися новиною:

На Хмельниччині безробітні стали швидше працевлаштовуватись

У січні-березні 2017 року середня тривалість пошуку роботи зареєстрованими безробітними становила 99 днів, що на 14 менше у порівнянні з відповідним періодом 2016 року. Кількість осіб, працевлаштованих за сприянням обласної служби зайнятості, зросла на 17% та становила 5,5 тисяч, в тому числі, 4,0 тис. зареєстрованих безробітних.

Цьому сприяла активна співпраця служби зайнятості з роботодавцями. Адже, кількість роботодавців, які надали інформацію про вакансії, збільшилася на 32% та становила 2,6 тис., а кількість вакансій, поданих у звітному періоді для укомплектування, збільшилась на 38% і становила 8,6 тис.

Середній розмір оплати праці за вакансіями становив  3573 грн.

Близько 71% вакансій – робітничі професії. Стійким попитом продовжують користуватися професії металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг. Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі, вчителі. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші.

В цілому ж для пошукачів роботи  була доступна база вакансій  по всій Україні, де нараховувалось понад 300 тис. пропозицій роботи.

 Довідково: Станом на 1 квітня 2017 року кількість зареєстрованих безробітних в обласній службі зайнятості становила 17,0 тис.осіб. Кількість претендентів на одну вакансію – шість осіб., що на 5 менше  ніж на цю дату в 2016 році.

 Інформацію підготував відділ статистики та прогнозування  ОЦЗ

Довідки за тел.: 65-74-18, 65-74-15(відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ)

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1463 | Переглядів: 277Дата публікації: 13:53 12.04.2017