Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Продовжив свою ходу районний огляд-конкурс «Світ моїх захоплень»
Продовжив свою ходу  районний огляд-конкурс «Світ моїх захоплень»

Поділитися новиною:

Продовжив свою ходу районний огляд-конкурс «Світ моїх захоплень»

Культура народу – це той великий скарб, національне надбання, що передається від покоління до покоління, примножується, збагачується. Тому значення клубного закладу ,як осередку культури, центру спілкування та інформації стає дедалі важливішим. Адже будинок культури, клуб – місце, де завжди можна зустріти однодумців, поспілкуватися з цікавими людьми, поділитися своїми думками та враженнями і гарно відпочити. Нового забарвлення, інноваційного характеру набуває останнім часом робота клубів за інтересами та любительських об’єднань. Назва, тематика, спрямованість, категорії учасників найрізноманітніша, але ту користь, яку вони несуть, переоцінити важко.

Кожне засідання клубу – це не просто концерт, підготовлений працівниками закладу культури, а захід, в який вкладається часточка душі його учасників, організаторів і ведучих.

В березні місяці продовжив свою ходу  районний огляд-конкурс заходів малих форм роботи з громадами села «Світ моїх захоплень» на території закладів культури Хорошівської сільської ради.

При Степанівському сільському клубі працює любительське об’єднання «Берегиня». Головним  його надбанням є згуртованість літніх людей села,з різним творчим досвідом,кожен з яких поповнює скарбничку напрацювань клубу. Окрасою та членами клубу є універсальний колектив –  група автентичного співу «Джерело». Це своєрідний колектив, який радує глядача не тільки села, але й і райцентру своєю оригінальністю, неповторністю ,самобутністю. В репертуарі колективу багато старовинних ,давно неспіваних пісень. В день релігійного свята теплого Олекси  в клубі було людно. Тут вшановували учасників клубу  різних за професіями, які все життя пропрацювали в рідному господарстві.

У Хорошівському будинку культури  відбулось засідання клубу «Надвечір’я»..

Тут зібрались жінки,які приїхали багато років тому з різних куточків нашої України . Але село Хорошів для них стало другою домівкою. Тут знайшли свою долю,звили сімейне гніздечко,народили дітей, дочекались онуків ,багато років пропрацювали в різних галузях господарства. Зараз знаходяться на заслуженому відпочинку,а  своє дозвілля проводять у клубі «Надвечір’я».

Про  Малокалетинецьких  господинь у селі  всі знають. І що працьовиті, і смакіттям гостей дивують на свята, допомагають своїм односельцям у готуванні страв до весіль, ювілеїв, інших подій. На зміну старшим хазяйкам приходять молодші. У селі уже всі знають, кого просити пироги спекти, а кого – гречані млинці чи крохмальні вареники зготувати.

Об’єдналися у кулінарну сім’ю 19 жінок. Склали план роботи клубу, обрали свого керівника.Одноголосно ним стала зав.клубом Ковальчук Р.В.

В клубі   жінки різного віку та професій, основне його завдання - можливість спілкування жінок за межами професійної діяльності та сім'ї, обмін досвідом у веденні домашнього господарства, рукоділля.

Проводити частування дуже відповідально і нелегко, але які ж вдоволені жителі  і гості села, коли покуштують наших смаколиків!

Підводячи підсумки огляду –конкурсу хочу запевнити,що захоплення  членів клубу найрізноманітніші. Є в них і рукодільниці, і куховарки, є справжні берегині української пісні, є і свої поети, декламатори, гумористи.

Спілкування очищає розум і серце, а людину робить добрішою. Адже, спілкуючись між собою, люди забувають про побутові проблеми, життєві негаразди. Недарма девізом клубу обрані слова «Спілкуймось! Цікаво відпочиваймо, радіймо гармонії життя».

Альбом: Продовжив свою ходу  районний огляд-конкурс заходів малих форм роботи з громадами села «Світ моїх захоплень»
Альбом: Продовжив свою ходу  районний огляд-конкурс заходів малих форм роботи з громадами села «Світ моїх захоплень»
Альбом: Продовжив свою ходу  районний огляд-конкурс заходів малих форм роботи з громадами села «Світ моїх захоплень»
Альбом: Продовжив свою ходу  районний огляд-конкурс заходів малих форм роботи з громадами села «Світ моїх захоплень»
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1448 | Переглядів: 362Дата публікації: 13:37 07.04.2017