Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відео
Виступ Президента України під час акції «Перша хвилина миру»
«Коли село звільнили, всіх чоловіків від шістнадцяти і до шістдесяти, … – аби була нога-рука, чи сліпий-глухий, не важливо – всіх стали брати до війська. Нас «озброїли», мається на увазі дали по пів-цеглини, і – йдіть, «іскупайтє віну кров’ю», бо на окупованій території були. Мовляв, жбурляйте цеглу, а німці нехай думають, що то гранати! Нас вигнали на кригу водосховища, навпроти – якийсь комбінат був, німці вибили в мурі бійниці… Підпустили і вдарили кинджальним вогнем. А повернутися назад не можна було, бо там сиділи смершівці з нацiленими на нас кулеметами – націленими нам у спину… Вибухнула міна, мене контузило, я впав. Коли непритомного підібрали, в шпиталі не могли цеглину витягти – так я в неї вчепився і вона в мене вмерзла…З п’ятисот душ лише п’ятнадцять уціліли…».
Додано: 10:13 10.05.2018

Як отримати 70%-ву компенсацію кооперативам за придбане обладнання
Що потрібно зробити для того, щоб стати учасником програми: ролик Зокрема, програмою держпідтримки передбачено відшкодування кооперативам 70% вартості обладнання. У бюджеті-2018 на підтримку фермерства та кооперацій виділено 1 млрд гривень.
Додано: 16:27 15.03.2018

Проект Міністерства юстиції "Я маю право!"
Метою проекту є формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та надання механізмів щодо їх захисту.
Додано: 16:08 31.01.2018

Розпочинається акція “16 днів проти насильства”
Щорічно з 25 листопада до 10 грудня у регіонах України в рамках загальнонаціональної акції “16 днів проти насильства” проводяться різноманітні заходи, спрямовані на те, щоб привернути увагу суспільства до проблем насильства в сім’ї, торгівлі людьми, захисту прав дітей, жінок , тощо.
Додано: 15:44 30.11.2017

Відеоролик “Ура, Україна отримала безвіз!”
Агенція Change Communications розмістила відеоролик щодо безвізу. Цей емоційний ролик на тему “Ура, Україна отримала безвіз!” можна переглянути саме зараз.
Додано: 14:27 26.05.2017

Ще відео