Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Фотоальбоми

Голова РДА прозвітував про розвиток району в 2017 році

Альбом: Голова РДА прозвітував про розвиток району в 2017 році Альбом: Голова РДА прозвітував про розвиток району в 2017 році Альбом: Голова РДА прозвітував про розвиток району в 2017 році Альбом: Голова РДА прозвітував про розвиток району в 2017 році Альбом: Голова РДА прозвітував про розвиток району в 2017 році Альбом: Голова РДА прозвітував про розвиток району в 2017 році Альбом: Голова РДА прозвітував про розвиток району в 2017 році Альбом: Голова РДА прозвітував про розвиток району в 2017 році Альбом: Голова РДА прозвітував про розвиток району в 2017 році Альбом: Голова РДА прозвітував про розвиток району в 2017 році Альбом: Голова РДА прозвітував про розвиток району в 2017 році Альбом: Голова РДА прозвітував про розвиток району в 2017 році
Сьогодні на розширеному засіданні колегії районної державної адміністраці голова адміністрації Роман Муляр представив публічний звіт щодо підсумків соціально-економічного розвитку Білогірщини у 2017 році.
Додано: 14:32 23.02.2018

Відбулось засідання колегії райдержадміністрації

Альбом: Відбулось засідання колегії райдержадміністрації Альбом: Відбулось засідання колегії райдержадміністрації
23 лютого 2018 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Романа Муляр, за участі першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Кирилюка, заступника голови райдержадміністрації Віктора Гребенюка, керівника апарату РДА Юлії Панасюк, а також керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району відбулось засідання колегії районної державної адміністрації.
Додано: 14:21 23.02.2018

Відбулось чергове засідання комісії

Альбом: Відбулось чергове  засідання комісії
22 лютого 2018 року заступник голови районної державної адміністрації Віктор Гребенюк провів засідання спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників.
Додано: 14:07 22.02.2018

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Альбом: Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини
22 лютого року заступник голови районної державної адміністрації Віктор Гребенюк провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Під час засідання члени комісії розглянули питання, які стосувалися, зокрема, доцільністі позбавлення батьківських прав відносно малолітніх дітей та про визначення фактичного місця проживання малолітніх дітей.
Додано: 14:01 22.02.2018

Голова РДА взяв участь в нараді

Альбом: Голова РДА взяв участь в нараді
21 січня 2018 року голова районної державної адміністрації Роман Муляр взяв участь в нараді з землевпорядниками сільських та селищних рад. Під час наради було обговорено наступні питання порядку денного: 1. Про нормативно грошову оцінку земель населених пунктів району у першому кварталі 2018 року. 2. Про надання дозволів на розробку технічної документації з нормативно грошової оцінки земель. 3. Про передачу земель з державної власності до комунальної власності ОТГ.
Додано: 15:00 21.02.2018

В районі відбулись заходи приурочені Героїв Небесної сотні

Альбом: В районі відбулись заходи приурочені Героїв Небесної сотні Альбом: В районі відбулись заходи приурочені Героїв Небесної сотні Альбом: В районі відбулись заходи приурочені Героїв Небесної сотні
20 лютого ми відзначаємо чергову річницю з дня трагічних, сповнених героїзму подій Революції Гідності, пік розстрілів Героїв Небесної сотні. Цей день назавжди увійде в історію України як символ жертовності, патріотизму та героїзму і вкотре підтвердить тезу про те, що в найкритичніший та найважчий період нашої історії знайдуться герої, які своєю жертовністю дозволять будувати нам майбутнє.
Додано: 16:33 20.02.2018

За свободу й гордість полягли її сини

Альбом: За свободу й гордість полягли її сини Альбом: За свободу й гордість полягли її сини Альбом: За свободу й гордість полягли її сини Альбом: За свободу й гордість полягли її сини
На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя. В районній бібліотеці для дітей щодо вшанування Героїв Небесної Сотні провели репортаж-огляд « За свободу й гордість полягли її сини» та «Спомин-реквієм «Їх серця б’ються на небесах»
Додано: 16:29 19.02.2018

В районі відсвяткували свято Масляної

Альбом: В районі відсвяткували свято Масляної Альбом: В районі відсвяткували свято Масляної Альбом: В районі відсвяткували свято Масляної Альбом: В районі відсвяткували свято Масляної Альбом: В районі відсвяткували свято Масляної Альбом: В районі відсвяткували свято Масляної Альбом: В районі відсвяткували свято Масляної Альбом: В районі відсвяткували свято Масляної Альбом: В районі відсвяткували свято Масляної Альбом: В районі відсвяткували свято Масляної Альбом: В районі відсвяткували свято Масляної Альбом: В районі відсвяткували свято Масляної Альбом: В районі відсвяткували свято Масляної Альбом: В районі відсвяткували свято Масляної Альбом: В районі відсвяткували свято Масляної Альбом: В районі відсвяткували свято Масляної Альбом: В районі відсвяткували свято Масляної
Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня, за який кожен справжній українець встигає з’їсти таку кількість смачних млинців, що вистачить на весь рік. А чи знаєте ви, що Масляна – це одне з найдавніших слов’янських свят, тому що бере свій початок ще з дохристиянських часів, у період поклоніння язичницьким богам?
Додано: 15:33 16.02.2018

Голова райдержадміністрації взяв участь в засіданні сесії районної ради

Альбом: Голова райдержадміністрації взяв участь в засіданні сесії районної ради Альбом: Голова райдержадміністрації взяв участь в засіданні сесії районної ради
16 лютого 2018 року під головуванням голови районної ради Василя Мельника відбулось засідання вісімнадцятої позачергової сесії районної ради.
Додано: 14:00 16.02.2018

З робочим візитом до Білогірського району

Альбом: З робочим візитом до Білогірського району Альбом: З робочим візитом до Білогірського району Альбом: З робочим візитом до Білогірського району
15 лютого 2018 року голова обласної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Костянтин Чернилевський та начальник управління регіонального розвитку та будівництва Хмельницької обласної державної адміністрації Олексій Дьома з робочим візитом відвідали район.
Додано: 13:05 16.02.2018

Ще фотоальбомів