Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
В Ямполі відбувся вечір – зустріч самодіяльних поетів земляків різних поколінь «Струни серця».
В Ямполі відбувся вечір – зустріч самодіяльних поетів земляків різних поколінь «Струни серця».

Поділитися новиною:

В Ямполі відбувся вечір – зустріч самодіяльних поетів земляків різних поколінь «Струни серця».

У кожного свій шлях, своя доля, але тих, хто зібрався в Ямпільському будинку культури,поєднує одне – любов до поетичного слова.

Змінюються часи й змінюється людський світогляд. Але незмінними залишаються найвищі істини, незмінною залишається людська потреба творити. У кожного свій шлях, своя доля, але тих, хто зібрався в затишному залі Ямпільського будинку культури в середу, 19 жовтня, поєднує одне – любов до поетичного слова. Так і виникло поетичне любительське об’єднання при Будинку культури. Це люди різних професій, вподобань та віку.
Головними учасниками цього свята поезії стали місцеві поети-аматори:
Богдан Боденчук, Віра Постернак, Людмила Куріньовська, Ірина Тищенко, Леонід Сисюк, Сергій Басараб, Галина Гончарук, Микола Сторожук, учасники літературного гуртка Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник - вчитель української мови та літератури Воробець Т.М.
Присутні мали змогу почути поезії поетів у їхньому виконанні, звучали пісня на слова Ірини Тищенко на музику Івана Цибулі «Свята Криничка», пісні на слова та музику Сергія Басараба «Місяць угорі» та «Чорнобровая вдова». Їх співали для всіх присутніх Віра Постернак та Сергій Басараб.
Атмосфера свята була надзвичайно тепла. Всі сповна насолодилися красою поетичного слова і пісні.

За матеріалами Ямпільської селищної ради

Альбом: В Ямполі відбувся вечір – зустріч самодіяльних поетів земляків різних поколінь «Струни серця». Альбом: В Ямполі відбувся вечір – зустріч самодіяльних поетів земляків різних поколінь «Струни серця». Альбом: В Ямполі відбувся вечір – зустріч самодіяльних поетів земляків різних поколінь «Струни серця».
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/990 | Переглядів: 128Дата публікації: 15:00 20.10.2016