Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Змагалися білогірські козаки
Змагалися білогірські козаки

Поділитися новиною:

Змагалися білогірські козаки

З нагоди Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та Українського козацтва у сквері районного центру відбулося спортивно-інтелектуальне свято «Козаки Білогір’я».

В його програму входили спортивні ігри, вікторина на тему історії та культури козацтва, спорту. Метою заходу було патріотичне виховання, організація змістовного відпочинку та дозвілля, розвиток фізкультури та спорту.

В запеклій боротьбі на силу, швидкість, вправність пройшли змагання сьогоднішніх козаків.  В армреслінгу та на перекладині перемогу святкував Владислав Коваль (команда «Перлина Поділля»). У віджиманні на руках від підлоги кращим був Валерій Стасюк, а в жонглюванні м’ячем Михайло Боднар (обоє з команди «Юрівка»). Колоду на висоту один метр Віктор Ярчук («Перлина Поділля») підіймає 27 разів, його результат повторює юрівчанин Михайло Боднар, а переможцем з результатом в 28 разів перемагає Максим Бондар з команди Білогірського РВК «Шеврон».

Слід відзначити відмінну техніку виконання вправ на перекладені та при віджиманні від підлоги Сергія Кузьмука («Шеврон»). Хоч він і не посів першого місця, проте не відставав від молодших суперників.

В перетягуванні каната, естафеті з м’ячами поміж шин та естафеті перенесення ваги на відстань (дві 24-кілограмові гирі, колода, мішок з зерном, чотири шини) перемогу святкувала команда «Перлина Поділля». В теоретичному конкурсі перемогли представники райвійськкомату. В загальнокомандному заліку перше місце за «Перлиною Поділля», друге посіли юрівчани, третє – «Шеврон».

Організатори сподівалися побачити того дня більше команд (запрошували 12). Шкода, що ініціативу районного будинку культури не підтримали представники поліції, пожежники, освітяни, фермери тощо. Кожен керівник хоче мати в колективі сильних, мужніх, сміливих, винахідливих працівників. А виховувати їх нікому!

В.ЦИМБАЛЮК,

методист по фізичній культурі та спорту РБК.

Альбом: Змагалися білогірські козаки Альбом: Змагалися білогірські козаки Альбом: Змагалися білогірські козаки Альбом: Змагалися білогірські козаки Альбом: Змагалися білогірські козаки Альбом: Змагалися білогірські козаки Альбом: Змагалися білогірські козаки Альбом: Змагалися білогірські козаки Альбом: Змагалися білогірські козаки Альбом: Змагалися білогірські козаки
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/989 | Переглядів: 145Дата публікації: 14:05 20.10.2016