Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулось чергове засідання комісії
Відбулось чергове засідання комісії

Відбулось чергове засідання комісії

18 жовтня відбулось чергове засідання комісії під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Віктора Гребенюка, з питань надання всіх видів соціальних допомог, пільг та субсидій передбачених законодавством та робочої групи з питань призначення(відновлення) соціальних виплат внутрішньо-переміщеним особам.

У роботі комісій взяли участь начальник та спеціалісти управління соціального захисту населення райдержадміністрації, представники районного центру зайнятості населення та управління Пенсійного фонду України в районі, фондів соціального страхування, управління фінансів та інших структурних підрозділів адміністрації.

Під час засідання було розглянуто 117 заяву, що надійшли від громадян. 107 з них стосувалися призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, а також  10 заяв на призначення(відновлення) соціальних виплат внутрішньо-переміщеним особам.

Варто зазначити, що всі питання про призначення (відновлення) чи відмову у призначенні соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянуто членами робочої групи колегіально з урахуванням актів обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей заявників.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/984 | Переглядів: 96Дата публікації: 11:54 18.10.2016