Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулось чергове засідання комісії
Відбулось чергове засідання комісії

Поділитися новиною:

Відбулось чергове засідання комісії

18 жовтня відбулось чергове засідання комісії під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Віктора Гребенюка, з питань надання всіх видів соціальних допомог, пільг та субсидій передбачених законодавством та робочої групи з питань призначення(відновлення) соціальних виплат внутрішньо-переміщеним особам.

У роботі комісій взяли участь начальник та спеціалісти управління соціального захисту населення райдержадміністрації, представники районного центру зайнятості населення та управління Пенсійного фонду України в районі, фондів соціального страхування, управління фінансів та інших структурних підрозділів адміністрації.

Під час засідання було розглянуто 117 заяву, що надійшли від громадян. 107 з них стосувалися призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, а також  10 заяв на призначення(відновлення) соціальних виплат внутрішньо-переміщеним особам.

Варто зазначити, що всі питання про призначення (відновлення) чи відмову у призначенні соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянуто членами робочої групи колегіально з урахуванням актів обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей заявників.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/984 | Переглядів: 113Дата публікації: 11:54 18.10.2016