Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Обрано бренд області
Обрано бренд області

Поділитися новиною:

Обрано бренд області

Хмельницькою обласною радою підбито підсумки електронного голосування за брендовий знак, який має представляти нашу область у проектній та поточній діяльності на території України та за її межами.

Змагання брендів проводилось з 19 серпня по 3 жовтня. На офіційному сайті обласної державної адміністрації до уваги подолян були представлені чотири варіанти марки області: «Перехрестя стихій та історій», «Самобутність», «Класичний гербовий» та «Модерн». Переможцем конкурсу став графічний знак – самобутній, який відображає саму культурно-історичну компоненту Хмельниччини, адже на гербі зображений орнамент вишиванок, який використовувався саме в нашому краї.

У голосуванні взяли участь більше  тисячі подолян, яким не байдуже, як буде представлена наша область широкому загалу. Обрання бренду з його подальшим використанням в акціях та проектах області є першим кроком у побудові туристичної стратегії Хмельниччини. Адже в ході проектного територіального брендингу також була проведена стратегічна експертна сесія, покладена на розробку позиціонування та рекламної кампанії області. Наша область отримала бренд, і тепер тільки від реальної проектної діяльності залежить подальше нарощення репутації.

За матеріалами інтернет-джерел

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/980 | Переглядів: 109Дата публікації: 14:16 17.10.2016