Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Вітання голови РДА Романа Муляра з нагоди Дня захисника України
Вітання голови РДА Романа Муляра з нагоди Дня захисника України

Поділитися новиною:

Вітання голови РДА Романа Муляра з нагоди Дня захисника України

Дорогі земляки! Сердечно вітаю всіх вас з Днем захисника України та Днем Українського козацтва.

Глибокі традиції вшанування захисників рідної землі у день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці сягають ще козацьких часів. 72 роки тому Богородиця стала  Покровителькою для воїнів легендарної Української Повстанської Армії. Під її захист стають і новітні герої. Усі ті, хто сьогодні повертає повагу та честь до звання військового.

Впродовж останніх буремних подій ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові на Сході України. Вони виборюють майбутнє, про яке мріяли та віддавали життя Герої Небесної Сотні, воїни Радянської армії та вояки УПА й тисячі патріотів, імена яких нам і досі не відомі. Мужність, самовідданість та віра цих українців надихають нас, додають сил та наснаги йти вперед та перемагати!

 У цей день ми з вдячністю згадуємо та вітаємо всіх тих, хто причетний до захисту рідної землі. Сьогодні в кожному домі віддають данину шани й поваги тим, хто в лиху годину війн  ХХ і ХХІ століть мужньо боронив і боронить  українську землю. Цього величного дня ми просимо Пресвяту Богородицю взяти під своє покровительство усіх захисників України. Подарувати їм гарну долю, міцне здоров’я, довголіття, а найважливіше – можливість виконувати свій обов’язок у мирній та процвітаючій Україні.

 

Р. МУЛЯР, голова райдержадміністрації

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/976 | Переглядів: 107Дата публікації: 22:51 13.10.2016