Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Білогірщина привітала своїх захисників
Білогірщина привітала своїх захисників

Поділитися новиною:

Білогірщина привітала своїх захисників

В районі відбулися заходи присвячені Дню захисника України.

За тисячоліття існування людської цивілізації мабуть не було такого дня, коли людині не потрібно було братися за зброю захищаючи своє життя та здоров’я, свою Батьківщину та свою сім’ю.

Через плин століть землі нинішньої України завжди були ласим шматком для іноземних загарбників: хай то був хан монголів, польський король чи московський цар.

На захист рідної землі завжди ставали мільйони мужніх чоловіків та жінок. Давні військові традиції українського народу, беруть свій початок від дружин Святослава Хороброго й Володимира Мономаха, козаків–запорожців та вояків періоду Визвольних змагань 1917-1921 років, воїнів Радянської армії і вояків УПА.

Українські воїни брали участь в багатьох битвах під знаменами великих держав минулих епох, проте, кожен із них йшов у бій в ім’я України. Нині хтось може применшувати історичне значення, їх внесок в історію нашої держави, але для кожного з нас  вони є героями – захисниками України.

В переддень Дня захисника України на Білогірщині відбулися урочисті заходи присвячені цій величній даті. Розпочалися вони традиційно із покладання квітів до пам’ятних знаків борцям за волю й незалежність нашої держави. Участь у цьому заході взяло керівництво району, працівники районної державної адміністрації, районної ради, установ та організацій, жителі райцентру.

Покладаючи квіти, ми засвідчуємо цим вчинком шану тим людям, які ціною свого життя захищали рідну землю в ті часи коли на неї посягав ворог.

Продовжилися святкові заходи концертною програмою, що відбулася в районному будинку культури. Із вітальним словом перед присутніми в глядацькому залі виступив голова райдержадміністрації Роман Муляр.

Він зазначив, що славні бойові традиції минулого відроджуються у нинішніх захисниках рідної землі, які ведуть боротьбу з російським агресором, що посягнув на східні рубежі нашої держави. Багато воїнів загинуло, багато було поранено. З поля бою не повернулося й два наших земляки – Федір Лопацький та Роман Матвієць, котрі загинули захищаючи наше з вами мирне життя. За майбутнє України, під час кривавих подій Революції Гідності поліг іще один наш земляк – Герой Небесної сотні Олександр Подригун. Їх світлу пам'ять, як і пам'ять всіх наших земляків, хто віддав своє життя за рідну землю ми не повинні забути.

«Напередодні величного християнського свята Покрови, яка з давніх-давен була покровителькою Українських військових хочу побажати всім нашим захисникам Божої благодаті, миру та здоров’я. Нехай ваша мужність буде незламною, а сила Вашої зброї хай буде надійним захистом для нашої неньки України!», - сказав Роман Петрович

Ну, а музичними подарунками присутніх учасників АТО й жителів селища вітали працівники будинку культури, учасники художніх аматорських колективів, викладачі та учні Білогірської школи мистецтв.

 

 

 

Альбом: Білогірщина привітала своїх захисників Альбом: Білогірщина привітала своїх захисників Альбом: Білогірщина привітала своїх захисників Альбом: Білогірщина привітала своїх захисників Альбом: Білогірщина привітала своїх захисників Альбом: Білогірщина привітала своїх захисників Альбом: Білогірщина привітала своїх захисників Альбом: Білогірщина привітала своїх захисників Альбом: Білогірщина привітала своїх захисників Альбом: Білогірщина привітала своїх захисників Альбом: Білогірщина привітала своїх захисників Альбом: Білогірщина привітала своїх захисників
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/975 | Переглядів: 201Дата публікації: 16:22 13.10.2016