Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Привітання голови РДА з Днем юриста
Привітання голови РДА з Днем юриста

Поділитися новиною:

Привітання голови РДА з Днем юриста

Шановні служителі закону!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста. На Вас покладено велику місію - стояти на сторожі конституційних прав і свобод громадян України, моральності і милосердя. Вам належить чільне місце у формуванні правової культури суспільства, поваги до Закону, правової політики держави.
З державою все в порядку, -  вважають юристи, - якщо її  основний Закон, Конституція, не  обмежує  права і свободи громадян, а, навпаки,  розширяє сферу  цих свобод. В Україні,  державі з правильно виписаній  Конституції та  не зовсім правильним застосуванням     законів,  професія  юриста займає  одне  з найбільш необхідних місць.

Переконаний, що служіння його величності Закону було і надалі залишатиметься життєвим кредо усіх правників нашої батьківщини, а знання, досвід, високі людські якості забезпечать становлення України як правової держави.

Сердечно зичу щастя, здоров’я, невичерпної енергії, плідної праці, успіхів у благородній справі утвердження ідей верховенства права, справедливості, гуманізму і добра!

 

Р. МУЛЯР,

 голова райдержадміністрації

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/966 | Переглядів: 115Дата публікації: 17:32 07.10.2016