Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Для врегулювання суспільно-політичної ситуації в Білогірському районі підпишуть меморандум
Для врегулювання суспільно-політичної ситуації в Білогірському районі підпишуть меморандум

Поділитися новиною:

Для врегулювання суспільно-політичної ситуації в Білогірському районі підпишуть меморандум

У зв’язку з напруженою суспільно-політичною ситуацією, що склалась в Білогірському районі внаслідок заборгованості ТОВ «Білогір’я молокопродукт», 5 жовтня відбулось засідання круглого столу під керівництвом голови обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука задля врегулювання спорів між суб’єктами господарювання.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Р. Муляр, представники силових структур, відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, центральних органів виконавчої влади, представники зацікавлених підприємств.

ТОВ «Білогір’я молокопродукт» не виконало фінансові зобов’язання перед підприємствами не лише Білогірського, але й інших районів області, що призводить до соціальної напруги.

Представники Першого національного аграрного кооперативу та ТОВ «Подільський господар» повідомили про  заборгованість від ТОВ «Білогір’я молокопродукт» у розмірі більше 12 млн. гривень.

В свою чергу представник ТОВ «Білогір’я молокопродукт» Андрій Дідик підтвердив існування договірних відносин та наявність заборгованості: «Ми не відмовляємось від зобов’язань, взятих на себе, і на сьогоднішній день пропонуємо підписати меморандум, для врегулювання відносини, пов’язаних з передачею готової продукції, постачанням та розрахунками по заборгованості».

Згідно запропонованого меморандуму, передбачено ряд заходів, зокрема: поступове погашення заборгованості по 50 тис.грн щотижнево до повного розрахунку, укладання нових угод, передача в рахунок виконання зобов’язань за договорами про переробку давальницької сировини готової продукції. В результаті обговорення пунктів меморандуму заслухано пропозиції сторін та вирішено, що сам меморандум буде підписаний після доопрацювання.

 «Водночас, існує заборгованість перед іншими підприємствами області та населенням, – наголосив Олександр Олександрович, – до п’ятниці повинні бути опрацьовані пункти та підписаний меморандум з Першим національним аграрним кооперативом та ТОВ «Подільський господар». А до понеділка мають бути узгоджені та врегульовані питання з усіма боржниками шляхом підписання відповідних меморандумів».

«Я особисто проконтролюю стан виконання та результати сьогоднішнього засідання, адже захист населення – пріоритетне питання для мене. Я не дам обдурювати людей», – акцентував очільник області.

За матеріалами ОДА

 

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/962 | Переглядів: 136Дата публікації: 16:59 05.10.2016