Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Голова адміністрації провів тижневу нараду
Голова адміністрації провів тижневу нараду

Поділитися новиною:

Голова адміністрації провів тижневу нараду

Шляхи вирішення важливих питань життєдіяльності району проаналізували учасники наради, яку провів сьогодні провів голова райдержадміністрації Роман Муляр. У роботі наради взяли участь начальники управлінь, відділів РДА, керівники підприємств, організацій, установ району.

Особливий акцент в ході наради був зосереджений на питаннях підготовки всіх структур та служб району до зимового періоду, ремонту доріг, питань цивільного захисту населення, підготовки до опалювального сезону приміщень районної лікарні та центру ПМСД (ФАПів).

Важливим на нараді було і питання соціального захисту населення. Начальник  управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Кашперук доповіла про стан надання житлових субсидій, повідомивши що наразі триває прерахунок субсидій.

Кожен керівник структурного підрозділу райдержадміністрації, районних служб та установ доповів про стан справ та плани на поточний тиждень у підпорядкованих їм відомствах.

В результаті спільного, дієвого обговорення ходу виконання планових завдань було встановлено терміни та відповідальних осіб з поставлених завдань.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/954 | Переглядів: 127Дата публікації: 16:25 03.10.2016