Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
В районі урочисто відзначили день працівників освіти
В районі урочисто відзначили день працівників освіти

Поділитися новиною:

В районі урочисто відзначили день працівників освіти

Вже традиційно на початку жовтня працівники освіти відзначають своє професійне свято. З цієї нагоди, 30 вересня в приміщенні Білогірського районого будинку культури відбулись урочисті заходи, присвячені Дню вчителя на Білогірщині.

На святкування були запрошені директори та вчителі навчальних закладів району, працівники відділу освіти райдержадміністрації. Також в урочистостях взяли участь голова районної державної адміністрації Роман Муляр, голова районної ради Василь Мельник та депутат обласної ради Сергій Іващук, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ольга Баранчук.
Жодне професійне свято не відлунюється у людській душі так чисто і дзвінко, як День працівників освіти. Люди з любов’ю називають його – Днем учителя.  Кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує, разом з тим, відповідає за самого себе, свою професійну підготовку, своє право носити таке високе й почесне звання. Вона щиро подякувала працівникам галузі за щоденну копітку працю, за те, що у патріотичному дусі виховують підростаюче покоління.
Теплі слова вдячності за нелегку педагогічну працю лунали від Романа Муляра, Василя Мельника, Сергія Іващука та Ольги Баранчук. У святкових зверненнях виступаючі відзначили, що вчитель – величне покликання, а День вчителя був і залишиться назавжди для кожного педагога, сивочолого ветерана педагогічної праці, кожної родини радісним та всенародним святом. Побажали, аби шкільні будні для кожного педагога стали святом, яке наповнюватиме вчительські серця радістю спілкування та енергією творення, також побажали усім присутнім в залі здоров’я, професійних успіхів на нелегкій педагогічній ниві, злагоди у сім’ях, матеріального достатку.
За значні успіхи у справі навчання та виховання молодого покоління кращі педагоги Білогірщини були нагородженні грамотами та цінними подарунками, а їх портрети були занесені на Дошку пошани освітян «Шлях до олімпу».
Ну, а музичні вітання линули для присутніх від  академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля».

 

Альбом: В районі урочисто відзначили день працівників освіти Альбом: В районі урочисто відзначили день працівників освіти Альбом: В районі урочисто відзначили день працівників освіти Альбом: В районі урочисто відзначили день працівників освіти Альбом: В районі урочисто відзначили день працівників освіти Альбом: В районі урочисто відзначили день працівників освіти Альбом: В районі урочисто відзначили день працівників освіти Альбом: В районі урочисто відзначили день працівників освіти Альбом: В районі урочисто відзначили день працівників освіти Альбом: В районі урочисто відзначили день працівників освіти Альбом: В районі урочисто відзначили день працівників освіти Альбом: В районі урочисто відзначили день працівників освіти
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/952 | Переглядів: 215Дата публікації: 10:24 03.10.2016