Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
В Білогірському районі відзначали День людей похилого віку
В Білогірському районі  відзначали День людей похилого віку

Поділитися новиною:

В Білогірському районі відзначали День людей похилого віку

На святкові заходи, що відбувалися в районному будинку культури привітати присутніх прийшли: голова Білогірської райдержадміністрації Роман Муляр, голова районної ради Василь Мельник, депутат обласної ради Сергій Іващук, представники структурних підрозділів адміністрації та районної ради, громадськість району. Були присутні запрошені ветерани війни та праці, пенсіонери, жителі райцентру.

Виступаючи перед присутніми, Роман Муляр висловив глибоку вдячність тим, хто вистояв і переміг у війні, хто віддав своє життя в ім'я миру і спокою, не доживши до сьогоднішніх днів, чия самовіддана праця була спрямована на розбудову нашої держави. Побажав  ветеранам здоров’я,  довгих років життя, сімейного затишку, добробуту і злагоди їм та їх рідним.

«Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі "особи похилого віку", чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться більш реальним, без оман. Їхнє найбільше багатство – досвід, знання, вміння, мудрість. Але найголовніше, що це покоління тих, хто на фронті чи в тилу, вистояли і зробили найбільший внесок у розгром гітлерівського фашизму. Цього не маємо забувати.

Це люди, найбільше багатство яких - досвід, знання, уміння, мудрість. Нинішні «літні люди» є останніми носіями пам’яті про історію та минуле нашого краю, того часу, в якому понад усе були честь, вихованість, толерантність - ті духовні якості, завдяки яким вони гідно пройшли крізь всі жахи тоталітаризму, голодоморів, репресій та війн, відбудови господарства та мирного життя», - зазначив Роман Петрович.

Продовжив святкове зібрання тематичний концерт. Шановних гостей вітали з святом колективи та солісти районного будинку культури, дитячі танцювальні колективи. Особливої уваги заслуговує виступ  співочого аматорського колективу «Спомин», учасниками якого є ветерани праці та пенсіонери.  Тож запрошені відчули себе не лише гостями на цьому святі, а й безпосередньо учасниками пісенного дійства.

 

 

Альбом: В Білогірському районі  відзначали День людей похилого віку Альбом: В Білогірському районі  відзначали День людей похилого віку Альбом: В Білогірському районі  відзначали День людей похилого віку Альбом: В Білогірському районі  відзначали День людей похилого віку Альбом: В Білогірському районі  відзначали День людей похилого віку Альбом: В Білогірському районі  відзначали День людей похилого віку Альбом: В Білогірському районі  відзначали День людей похилого віку Альбом: В Білогірському районі  відзначали День людей похилого віку Альбом: В Білогірському районі  відзначали День людей похилого віку
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/951 | Переглядів: 189Дата публікації: 15:09 30.09.2016