Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відвідали будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
Відвідали будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів

Поділитися новиною:

Відвідали будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Напередодні свята  голова районної державної адміністрації Роман Муляр та голова районної ради Василь Мельник відвідали Білогірський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів, де  зустрілися та поспілкувалися з людьми, що проживають там, поцікавилися їх життям та роздали подарунки.

   Звертаючись до присутніх голова районної державної адміністрації Роман Муляр  побажав  міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди у їхніх душах.

 

Альбом: Відвідали будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів Альбом: Відвідали будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів Альбом: Відвідали будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів Альбом: Відвідали будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/950 | Переглядів: 231Дата публікації: 13:21 30.09.2016