Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Вітання голови РДА Р. Муляра з нагоди Дня людей похилого віку
Вітання голови РДА Р. Муляра з нагоди Дня людей похилого віку

Поділитися новиною:

Вітання голови РДА Р. Муляра з нагоди Дня людей похилого віку

Від усієї душі вітаю Вас з теплим і сердечним святом - Днем людей похилого віку та Днем ветерана!

 Цей день - символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість. 

  У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, шанобливе ставлення до людей– це незрівняний приклад для наслідування сучасній молоді. Низький уклін Вам до землі, дорогі ветерани, дідусі, бабусі, та велика подяка за все що Ви зробили для своїх нащадків.  

 Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Вони передають у спадок все найцінніше, що накопичили за все життя.

  Бажаю Вам найголовнішого – здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло ваших посмішок, щастя та благополуччя! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!

 

Р. МУЛЯР,

 голова райдержадміністрації

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/947 | Переглядів: 90Дата публікації: 10:45 30.09.2016