Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулось чергове засідання колегії
Відбулось чергове засідання колегії

Поділитися новиною:

Відбулось чергове засідання колегії

29 вересня 2016 року під керівництвом голови райдержадміністрації Романа Муляра відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації, на яке були запрошені керівники окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації, підприємств, установ і організацій району, сільські та селищні голови.

Порядок денний засідання включав в себе наступні питання:

1. Про хід виконання завдань з підготовки житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в зимовий період 2016/2017 року

2. Про стан забезпечення пріоритетного права дитини на сімейне виховання, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування

3. Про проведену роботу з легалізації зайнятості та заробітної плати в районі

4. Про план роботи районної державної адміністрації на ІVквартал 2016 року

З інформацією щодо, ходу виконання завдань з підготовки житлово - комунального господарства та  соціальної сфери району до роботи в зимовий період 2016-2017 років інформував головний  спеціаліст сектору з питань цивільного захисту населення та житлово – комунального господарства М.Кабанов. Він повідомив, що в районі нараховується 37 ЗНЗ району, з них 20 мають власні котельні (12- на газу, 8 – на твердому паливі), 16 закладів опалюються пічним опаленням, 1 – електроопалення.

Вугіллям школи забезпечені 100% ( 340 т на суму 493 тис.грн.) торфобрикету завезено 85 т – 100 %  на суму 86,9 тис.грн.  , 60 т палетів - 50% на суму 90 тис. грн.

В закладах проведено значний об'єм роботи щодо підготовки матеріально-технічної бази до роботи в новому опалювальному періоді, розроблені заходи та складено відповідні акти.

В усіх школах проведені поточні ремонти котелень та грубок.

У Ямпільській ЗОШ І-Ш ступенів проведено капітальний ремонт (замінено модуль нагріву) – освоєно 120,0 тис.грн. 18 шкільних котелень готові до опалювального періоду. На даний час завершується заміна системи опалення, котлів і зовнішньої теплотраси у Юровецькій ЗОШ І-Ш ступенів та заміна котлів у Великоборовицькій ЗОШ І-Ш ступенів а на, що виділено 1387, 3 тис.грн.

Автономними та аварійними джерелами енергозабезпечення забезпечено котельні Білогірського НВК та Ямпільської ЗОШ І-Ш ступенів.

Перевірено 256 вогнегасників ТОВ «Марко ЛТД».

Заборгованість за енергоносії відсутня.

Заключений договір №2 від 29.07.2016 р. з КП «Тепломережа» на перевірку вентиляційних та димових каналів. Перевірені всі котельні та грубки . Отримані акти. Освоєно 8,6 тис.грн. Договір на обслуговування котелень №7-13 від 18.01.2016р. заключений з ТОВ «Горинь-Інтерм».

Паспорти готовності до опалювального періоду отримали всі навчальні заклади крім Юровецької  та В.Боровицької ЗОШ І-Ш ступенів (проводяться ремонтні роботи).

Лічильників на водопостачання встановлено – 8.

Заключений договір №19 від 7.07.2016 р. з ФОП Житенко В.П.» на вимір опору ізоляції та заземлення. Отримані акти. Освоєно 15,6 тис.грн.

Хлорація води проводиться навчальними закладами з оформленням відповідних актів.

В районі діє 36 дошкільних навчальних закладів ( з них котелень на природному газі  –10,  на вугіллі-9, пічному -  17).   Дані дошкільні навчальні заклади знаходяться в комунальній власності сільських ( селищних)рад, які відповідають за стан матеріально-технічного забезпечення даних установ згідно Закону України  « Про дошкільну освіту».

ДНЗ спільно з органами місцевого самоврядування та батьківською громадськістю провели відповідну роботу щодо підготовки до осінньо-зимового періоду.

Загалом засідання колегії пройшло змістовно та конструктивно з усіх вищезгаданих питань було прийнято відповідні рішення та підготовлено проекти розпоряджень голови райдержадміністрації.

Альбом: Відбулось чергове засідання колегія Альбом: Відбулось чергове засідання колегія
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/942 | Переглядів: 137Дата публікації: 15:00 29.09.2016