Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Про початок опалювального сезону 2016-2017 року на об’єктах соціальної сфери в районі
Про початок опалювального 
сезону 2016-2017 року  на об’єктах 
соціальної  сфери в  районі

Поділитися новиною:

Про початок опалювального сезону 2016-2017 року на об’єктах соціальної сфери в районі

Про початок опалювального сезону 2016-2017 року на об’єктах соціальної сфери в Білогірському районі На виконання статей 6, 20, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 9, 12 Закону України «Про теплопостачання», постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» :

        1. Виконавчим комітетам сільських, селищної рад своєчасно розпочати опалювальний сезон на об’єктах соціальної сфери, що фінансуються з місцевих  бюджетів, відповідно до кліматичних умов (три доби з середньодобовою температурою нижче + 8  Со),  згідно з державними будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації будівель, нормами санітарного законодавства, правилами та інструкціями.

 

       2.  Управлінню фінансів Білогірської районної державної адміністрації (О. Репецька) рекомендувати органам місцевого самоврядування своєчасно виконувати фінансування витрат за спожитий природний газ бюджетними установами, що фінансуються з місцевих бюджетів.

 

       3.  Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації у Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області з моменту його оприлюднення.

 

       4.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Білогірської районної державної адміністрації відповідно до розподілу обов’язків.

 

 

 

 Голова  адміністрації                                                    Р. Муляр                                            

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/928 | Переглядів: 144Дата публікації: 15:03 26.08.2016