Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
В історико-краєзнавчому музеї відбувся захід присвячений Дню партизанської слави
В історико-краєзнавчому музеї відбувся захід присвячений Дню партизанської слави

Поділитися новиною:

В історико-краєзнавчому музеї відбувся захід присвячений Дню партизанської слави

Днями в районному історико-краєзнавчому музеї відбувся захід присвячений Дню партизанської слави. Багато сказано і важко переоцінити подвиг партизан та їх внесок у перемогу нашого народу над фашистськими окупантами. Про це можна говорити багато часу, в межах сьогоднішньої лекції директор музею Кадук І. П. розповів присутнім про історію формування партизанського руху (як на території України, так і на території нашого району), про головних дійових осіб та про те, яким чином партизани змогли завадити гітлерівським військам отримувати регулярну військову та матеріальну допомогу і просунутись далі, вглиб фронту.

На жаль,  захід не змогли відвідати учасники партизанського підпілля, але була присутньою Бащук Надія Тимофіївна, чиї брат та батько були партизанами, а вона сама в той час була ще дуже маленькою дівчинкою. Розповіді Надії Тимофіївни, які чула з уст свого брата та батька і старанно записувала в зошит, зворушили усіх присутніх своєю чесністю та непростими реаліями тих часів. Після емоційного виступу Надії Тимофіївни із напутнім словом до учнів Білогірського НВК, які були гостями заходу, звернулась завідувач сектору культури та релігій Бащук В. О. зазначивши, що ми не маємо права забувати такий неоціненний подвиг. Після виступів учні мали змогу переглянути серію відеофільмів, які наочно ілюстрували складне життя та діяльність партизанів.

Альбом: В історико-краєзнавчому музеї відбувся захід до Дня партизанської слави Альбом: В історико-краєзнавчому музеї відбувся захід до Дня партизанської слави Альбом: В історико-краєзнавчому музеї відбувся захід до Дня партизанської слави
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/925 | Переглядів: 116Дата публікації: 11:21 23.09.2016