Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
День Партизанської слави
День Партизанської слави

Поділитися новиною:

День Партизанської слави

22 вересня 2016 року в Ямпільській ЗОШ I-III ступенів відбулися урочистості з нагоди Дня партизанської слави, на які завітали учасники партизанського руху на Білогірщині. Щиро привітали ветеранів Великої Вітчизняної війни, партизанів – підпільників , учасників урочистих зборів перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Кирилюк, керуюча справами апарату районної ради Олена Ніколайчук, голова ветеранської організації району Микола Максимчук, директор територіального центру надання соціальних послуг Зоя Басок. Під час урочистостей партизанам – підпільникам вручили вітальні листівки від імені голови районної державної адміністрації та голови районної ради.

Учасники урочистих зборів поклали квіти на могилу партизана – підпільника Карпа Софроновича Божевського. Виступаючи перед присутніми перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Кирилюк звернув увагу присутніх на те, що це – свято людей сильних духом і з чистою совістю, котрі не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом. В цей день ми складаємо шану патріотам — і тим, хто не дожив до наших днів, і тим, хто через усе життя несе біль від ран, від втрати бойових побратимів, гіркі спогади про труднощі партизанських стежок.

       Перемога України разом з іншими націями була досягнута винятково могутньою волею простих людей, які захищали свою землю від неволі, рабства і зла. Ця могутня постава згодом відродилася у державній волі України, чия свобода немислима без подвигу, здійсненого у пеклі тієї війни.

     Антифашистський опір Українського народу - це історія героїзму і жертовності наших батьків і дідів. Наш святий обов'язок берегти пам'ять про мужність оборонців і визволителів рідної землі.

 

Альбом: День Партизанської слави Альбом: День Партизанської слави
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/923 | Переглядів: 127Дата публікації: 15:11 22.09.2016