Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Рятівники приймали вітання з нагоди професійного свята
Рятівники приймали вітання з нагоди професійного свята

Поділитися новиною:

Рятівники приймали вітання з нагоди професійного свята

16 вересня 2016 року відбулися урочистості з нагоди професійного свята рятувальників Білогірського районного сектору ГУ ДСНС України в Хмельницькій області. Голова районної державної адміністрації Роман Муляр, голова районної ради Василь Мельник разом з іншими почесними гостями за досягнення високих результатів у службовій діяльності, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, вручили особовому складу подяки та цінні подарунки.

«За кожним врятованим життям, за кожною перемогою в екстремальних ситуаціях стоять професіоналізм, рішучість і сміливість, відданість справі. Професія рятувальника об’єднує навколо себе людей сильних духом, загартованих нелегкими випробовуваннями. Спасибі вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до захисту населення і території від надзвичайних ситуацій, запобігання та реагування на них. Переконаний, що ви й надалі віддано й сумлінно служитимете обраній справі та збагачуватиме її кращі традиції. Нехай у вас буде якомога менше тривожних викликів. Хай Господь Бог оберігає вас завжди і всюди», – зазначив голова районної державної адміністрації Роман Муляр, вітаючи рятівників району.

Альбом: Рятівники приймали вітання з нагоди професійного свята Альбом: Рятівники приймали вітання з нагоди професійного свята Альбом: Рятівники приймали вітання з нагоди професійного свята
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/915 | Переглядів: 131Дата публікації: 11:21 18.09.2016