Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
У районному Будинку творчості школярів розпочався новий навчальний рік
У районному Будинку творчості школярів розпочався новий навчальний рік

Поділитися новиною:

У районному Будинку творчості школярів розпочався новий навчальний рік

15 вересня 2016 року перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Кирилюк, голова районної ради Василь Мельник завітали на свято до районного Будинку творчості школярів та щиро привітали вихованців та батьків з початком 2016 – 2017 навчального року у позашкільному закладі.

Також привітала вихованців з початком нового навчального року директор Будинку творчості Пташко Т.А , побажала міцного здоров’я та нових творчих здобутків, подякувала керівництву району, батькам, педагогічним колективам шкіл за тісну співпрацю щодо розвитку творчості дітей та молоді.

Навчальний рік у Будинку творчості школярів стартував ,поповнившись новими гуртківцями. Педагогічний колектив за підтримки батьків, колег-освітян, громадськості та спонсорів, керівництва району зробить все можливе, щоб 2016-2017 рік був наповнений цікавими зустрічами, новими  перемогами та досягненнями вихованців.

Вихованці зразкового танцювального колективу «Перлина»  подарували присутнім чудові літературні та  хореографічні композиції.

 

Альбом: У районному Будинку творчості школярів розпочався новий навчальний рік Альбом: У районному Будинку творчості школярів розпочався новий навчальний рік Альбом: У районному Будинку творчості школярів розпочався новий навчальний рік Альбом: У районному Будинку творчості школярів розпочався новий навчальний рік
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/908 | Переглядів: 150Дата публікації: 16:52 15.09.2016