Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулось чергове засідання робочої групи щодо легалізації рівня заробітної плати в районі
Відбулось чергове засідання робочої групи щодо легалізації рівня заробітної плати в районі

Поділитися новиною:

Відбулось чергове засідання робочої групи щодо легалізації рівня заробітної плати в районі

14 вересня під керівництвом голови райдержадміністрації Романа Муляра відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. В засіданні взяли участь заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Віктор Разумей, начальник фінансового управління райдержадміністрації Олена Репецька, директор районного центру зайнятості Лариса Тищук, представники Білогірського об’єднаного відділення Пенсійного фонду України, представники управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації.

Під час засідання голова райдержадміністрації  відмітив, що «Згідно Закону України про оплату праці соціальною гарантією для всіх видів господарської діяльності є виплата мінімальної заробітної плати. Виплата заробітної плати нижче встановленого розміру мінімальної заробітної плати є порушенням закону, яке тягне за собою адміністративне стягнення. Продовжують мати місце факти прийому робітників на роботу без оформлення трудових відносин з роботодавцями».

Завдяки активній позиції та діяльності місцевої влади в Білогірському районі постійно проводиться робота, спрямована на становлення та розвиток ринку праці, вживаються заходи щодо легалізації заробітної плати та виведення заробітної плати з «тіні». При райдержадміністрації працює районна робоча група з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення, до складу якої входять представники пенсійного фонду, центру зайнятості населення, податкової інспекції, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/903 | Переглядів: 126Дата публікації: 13:58 14.09.2016