Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Привітали з 90-річчям Боденчук Наталію Кіндратівну з В'язівця
Привітали з 90-річчям Боденчук Наталію Кіндратівну з В\

Поділитися новиною:

Привітали з 90-річчям Боденчук Наталію Кіндратівну з В'язівця

Жвава, з добрими, молодими очима, жителька села В’язовець, ветеран праці Боденчук Наталія Кіндратівна 12 веренсня зустрічала гостей, які приходили до її оселі, щоб привітати з поважним ювілеєм – 90-річчям від дня народження.

Не оминула увагою поважну  ювілярку   районна  влада - з найкращими словами поваги та щирими  побажаннями до оселі Наталії Кіндратівни завітали: перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Кирилюк, керуюча справами апарату районної ради Олена Ніколайчук та директор Білогірського територіального центру надання соціальних послуг Зоя Басок та В'язовецький сільський голова Володимир Єрьомін, які вручили іменинниці квіти та подарунок.

Доля Наталії Кіндратівни мережана нитками любові до своєї неповторної й багатогранної родини. У сім’ї виросли талановиті та добрі син та дочка, є дорослі внуки та правнуки..

Багато років присвятила  ювілярка роботі  в рільничій бригаді місцевого колгоспу. Довгий час співала в церковному хорі при сільському храмі

Односельчани люблять, поважають і шанують  Наталю Кіндратівну. Пишаються нею  і рідні. Кажуть вона дуже добра та порядна людина і приклад для наслідування. 

У свій День народження  Наталія Кіндратівна  побажала усім гостям міцного здоров’я та посмішок на обличчі. Саме це їй допомогло пережити життєві перипетії та лишитися молодою у душі. Обіцяла, приймати гостей і в 100 років.

Тож ми  ще раз  вітаємо Вас, Наталіє Кіндратівно, з ювілеєм!

Здоров’я вам міцного на многії літа, родинного тепла і затишку! Хай доля й надалі буде щедрою й прихильною до Вас!

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/897 | Переглядів: 277Дата публікації: 11:44 13.09.2016