Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Голова райдержадміністрації провів виїзний прийом громадян в с. Мокроволя
Голова райдержадміністрації провів виїзний прийом громадян в с. Мокроволя

Поділитися новиною:

Голова райдержадміністрації провів виїзний прийом громадян в с. Мокроволя

Одним із дійових інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів району є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації.

Метою проведення таких прийомів  є  вирішення злободенних питань життєдіяльності, надання консультативної допомоги населенню району, зменшення кількості звернень до органів влади вищого рівня. Так, відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів керівництвом районної державної адміністрації, 12 вересня   голова райдержадміністрації Роман Муляр приймав громадян Мокроволянської сільської ради.

В ході прийому жителями сільської ради піднімалось ряд важливих питань життєдіяльності територіальної громади, зокрема:  роз’яснення щодо пільгового харчування для дітей в школах та дитячих садках; сприяння у вирішенні питання заборгованості за сировину молокозаводом, а також вирішення питання допомоги в облагородженні території школи та дитячого садочка.

На кожне звернення була заведена контрольна картка особистого прийому, в необхідних випадках заявникам були надані роз’яснення щодо порядку вирішення порушених питань. Роман Петрович зауважив, що кожне звернення перебуватиме на його особистому контролі до остаточного вирішення. Всі питання будуть розглянуті згідно норм чинного законодавства із залученням відповідних фахівців

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/895 | Переглядів: 123Дата публікації: 15:46 12.09.2016