Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
«УВАГА!!! Діти на дорозі!»
«УВАГА!!! Діти на дорозі!»

Поділитися новиною:

«УВАГА!!! Діти на дорозі!»

Правоохоронці Білогірщини звертаються до водіїв транспортних засобів з проханням бути особливо уважними до маленьких пішоходів, бути максимально зосередженими при проїзді ділянок доріг, що розташовані поблизу навчальних закладів, неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху.

Вже розпочався новий навчальний рік, а отже на вулицях населених пунктів побільшало юних пішоходів. Більшість дітей за довгі літні канікули відвикли від інтенсивного руху транспорту, тож завдання дорослих – зробити все, аби адаптаційний період пройшов спокійно й без прикрих, а часом трагічних випадків. Саме для цього щороку в Україні з 20 серпня по 20 вересня проводяться профілактичні заходи «Увага! Діти на дорозі!». До навчального періоду вже обстежені ділянки вулично-дорожньої мережі, що прилягають до територій дитячих та навчальних закладів та якими проходять маршрути руху шкільних автобусів. Правоохоронці нагадують дорослим – безпека дітей перш за все залежить від вас. Від уважності керманичів авто, від відповідального ставлення батьків, і просто від небайдужості кожного з нас.
Шановні батьки, обов’язково нагадайте своїм малюкам правила безпечної поведінки, пройдіть з дитиною шлях до школи, зверніть увагу на складні дорожні ситуації, що можуть виникнути під час руху дитини до школи, не забувайте про правильне перевезення дітей в авто.
Наразі поліція посилила контроль на дорогах. Однак зусиль одних тільки правоохоронців і освітян не достатньо. Аби діти почувались в дорожньому русі безпечно, потрібна підтримка суспільства і власний приклад виконання Правил дорослими. Пам’ятайте про це.

Альбом: «УВАГА!!! Діти на дорозі!»
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/886 | Переглядів: 125Дата публікації: 13:19 06.09.2016