Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Робімо добро через те, що душа наша сповнена добра!
 Робімо добро через те, що душа наша сповнена добра!

Робімо добро через те, що душа наша сповнена добра!

Весь світ відзначає день благодійності. Щиро вітаємо з цим Міжнародним святом доброчинців, учасників волонтерського руху – усіх, хто віддає часточку душі своєму ближньому! Бажаємо всім міцного здоров’я, успіхів та натхнення у такій важливій для всіх людей справі! Світ врятує доброта. Будемо добрими!

Днями керівник благодійного фонду «Калиновий шлях» Микола Хоменко відвідав Білогірський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів, де  зустрівся і поспілкувався з людьми, що проживають там, поцікавився їх життям, сказав слова вдячності та роздав подарунки. А сімейний дует Міщуків подарув  чудові пісні.

Благодійний фонд «Калиновий шлях»   активно долучається до благодійництва, допомагаючи вирішувати гострі соціальні проблеми, які сьогодні окремі громадяни і держава не в змозі вирішити самостійно. Благодійність – це щира і благородна справа, спрямована на поліпшення умов життя людини. Благодійником може бути кожен: це просто і легко.

Довідково.  Дата проведення Міжнародного дня благодійності була обрана невипадково. У цей день,5 вересня,померла Мати Тереза, яка в 1979 році була нагороджена Нобелівською премією миру «За діяльність по боротьбі з бідністю та за допомогу людям». Це вшанування та спогад пам'яті Матері Терези з Калькутти, яка упродовж усього свого життя давала незвичне свідчення любові до ближнього, підтримувала бідних і нужденних у всьому світі.

У знак визнання ключової ролі благодійності в залагодженні гуманітарних криз та полегшенні страждань людей, так само як і зусиль благодійних організацій та приватних осіб, Генеральна Асамблея ООН в 2012 році призначила 5 вересня Міжнародним днем благодійності.

Альбом:  Робімо добро через те, що душа наша сповнена добра! Альбом:  Робімо добро через те, що душа наша сповнена добра!
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/884 | Переглядів: 79Дата публікації: 10:50 06.09.2016