Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Робімо добро через те, що душа наша сповнена добра!
 Робімо добро через те, що душа наша сповнена добра!

Поділитися новиною:

Робімо добро через те, що душа наша сповнена добра!

Весь світ відзначає день благодійності. Щиро вітаємо з цим Міжнародним святом доброчинців, учасників волонтерського руху – усіх, хто віддає часточку душі своєму ближньому! Бажаємо всім міцного здоров’я, успіхів та натхнення у такій важливій для всіх людей справі! Світ врятує доброта. Будемо добрими!

Днями керівник благодійного фонду «Калиновий шлях» Микола Хоменко відвідав Білогірський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів, де  зустрівся і поспілкувався з людьми, що проживають там, поцікавився їх життям, сказав слова вдячності та роздав подарунки. А сімейний дует Міщуків подарув  чудові пісні.

Благодійний фонд «Калиновий шлях»   активно долучається до благодійництва, допомагаючи вирішувати гострі соціальні проблеми, які сьогодні окремі громадяни і держава не в змозі вирішити самостійно. Благодійність – це щира і благородна справа, спрямована на поліпшення умов життя людини. Благодійником може бути кожен: це просто і легко.

Довідково.  Дата проведення Міжнародного дня благодійності була обрана невипадково. У цей день,5 вересня,померла Мати Тереза, яка в 1979 році була нагороджена Нобелівською премією миру «За діяльність по боротьбі з бідністю та за допомогу людям». Це вшанування та спогад пам'яті Матері Терези з Калькутти, яка упродовж усього свого життя давала незвичне свідчення любові до ближнього, підтримувала бідних і нужденних у всьому світі.

У знак визнання ключової ролі благодійності в залагодженні гуманітарних криз та полегшенні страждань людей, так само як і зусиль благодійних організацій та приватних осіб, Генеральна Асамблея ООН в 2012 році призначила 5 вересня Міжнародним днем благодійності.

Альбом:  Робімо добро через те, що душа наша сповнена добра! Альбом:  Робімо добро через те, що душа наша сповнена добра!
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/884 | Переглядів: 123Дата публікації: 10:50 06.09.2016