Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нарада з підготовки до осінньо – зимового періоду
Нарада з підготовки до осінньо – зимового періоду

Поділитися новиною:

Нарада з підготовки до осінньо – зимового періоду

Про підготовку об’єктів житлово – коммунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період розглянуто на нараді при голові райдержадміністрації.

Дане питання постійно знаходиться на контролі у керівництва районної влади, адже вчасне виконання запланованих заходів дозволить забезпечити стале функціонування відповідних об’єктів в осінньо-зимовий період. Про стан справ з підготовки підприємств та установ до роботи в осінньо-зимовий період 2016 – 2017 р.р. доповів спеціаліст сектору з питань цивільного захисту населення та житлово – комунального господарства М.В. Кабанов.

Голова райдержадміністрації Роман Муляр  наголосив на виконанні  та своєчасному випробуванні та налагодженні опалювальних систем, заміні аварійних ділянок, перевірці стану димових та вентиляційних каналів, теплових котлів, контрольно-вимірювальних приладів, приведення у відповідність до рекомендованих норм теплоізоляційних систем та інше. Обговорено проблемні питання, які потребують вирішення для сталого проходження опалювального сезону.

За результатами наради надано ряд доручень для виконання заходів з підготовки до осінньо-зимового періоду.

Альбом: Нарада з підготовки до осінньо – зимового періоду
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/878 | Переглядів: 161Дата публікації: 12:06 05.09.2016