Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Свято Першого Дзвоника
Свято Першого Дзвоника

Поділитися новиною:

Свято Першого Дзвоника

1 вересня 2016 року в навчальних закладах району відбулося свято Першого дзвоника. Цього дня голова районної державної адміністрації Роман Муляр був присутній на святі Дня знань в Ямпільській ЗОШ I-III ступенів та Ямпільській спеціальні загальноосвітні школі-інтернат. Голова районної державної адміністрації привітав вчителів та учнів з початком нового навчального року. "1 вересня - цей день є початком радісного свята для кожного з нас, - зазначив голова райдержадміністрації. - Для учнів 1 вересня знаменує початок досягнення нових знань і підкорення нових шкільних вершин.

Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством, шкільними роками і дорослим життям. А для когось свято першого дзвоника буде першим у житті і першим буде новий навчальний рік. Перший дзвоник, який покличе на перший урок, і перша вчителька, яка поведе за руку у країну знань. Усе буде вперше для наших школярів,  для наших першокласників."

Звертаючись до учнів, Роман Петрович наголосив, що сьогодні запорукою успіху в житті є якісна освіта, тож потрібно максимально використовувати час перебування у школі, щоб здобути найбільшу цінність для себе - знання. Побажав педагогічному та учнівському колективам щасливого навчального року, гарних оцінок учням, взаєморозуміння та натхнення.

 В свою чергу учні представили гостям невелику концертну программу.

З початком навчального року учнів в навчальних закладах району також вітали перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Кирилюк в Миклаські ЗОШ І-ІІ ст.,  заступник голови районної державної адміністрації Віктор Гребенюк в Коритенській ЗОШ І-ІІ ст. та Залузькій І-ІІI ст.

 

Альбом: Свято Першого Дзвоника Альбом: Свято Першого Дзвоника Альбом: Свято Першого Дзвоника Альбом: Свято Першого Дзвоника Альбом: Свято Першого Дзвоника Альбом: Свято Першого Дзвоника Альбом: Свято Першого Дзвоника Альбом: Свято Першого Дзвоника
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/870 | Переглядів: 178Дата публікації: 15:20 01.09.2016