Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Фестиваль «Хай квітне щаслива моя Україна! Найкраща, безцінна, кохана земля» завершився в Коритному
Фестиваль «Хай квітне щаслива моя Україна! Найкраща, безцінна, кохана земля» завершився в Коритному

Поділитися новиною:

Фестиваль «Хай квітне щаслива моя Україна! Найкраща, безцінна, кохана земля» завершився в Коритному

Рівно півроку теренами Білогірщини летіла, набираючи міцності крил, ластівка районного фестивалю «Хай квітне щаслива моя Україна! Найкраща, безцінна, кохана земля», присвяченого 25 річниці незалежності України. Розпочавшись 19 лютого в Квітневому, фестиваль закінчився 19 серпня в Коритному прекрасним та змістовним святом, яке надовго запам’ятається місцевим жителям.

У сонячних променях купаються та ніжаться прекрасні вишивки, що представлені на виставці декоративно – прикладного мистецтва, яка розкинулася прямісінько біля закладу культури під відкритим небом. Поряд, як у відомій пісні, зібралися до гурту родичі гарбузові, котрі ваблять своєю оригінальністю. А ще тут смачні традиційні українські страви. Частуйтеся, гості, на здоров’я!

Справжньою родзинкою виставки стали роботи прекрасної людини та талановитого художника Миколи Гнатюка.

Велелюдно у сільському клубі. Це уже звично, що на цей захід разом збирається уся громада. Щирими та теплими словами привітав жителів Коритного та Ювковець сільський голова Віталій Оліх.

Присутніх у залі щиро здоровив Віктор Гребенюк, заступник голови райдержадміністрації. Про важливу виховну роль фестивалю говорив у своєму виступі Микола Хоменко, директор районного будинку культури.

Найхвилююча мить, коли на сцені зустрічаються колеги, сусіди, голови двох сільських рад при передачі фестивального полотна. Громада Коритненської сільської ради отримує його від делегації із Вікнинської сільської ради, на чолі з головою Василем Бондарчуком. І ось Віталій Оліх та Василь Бондарчук розгортають перед глядачами майже завершену карту Білогірського району. Важко повірити, як змінилося полотно за півроку. Тут розцвіли барвистим вишиттям 25 територіальних громад, котрі є частинками єдиної та неподільної Білогірщини.

Подарунки з рук В.Оліха, голови Коритненської сільської ради, отримали жителі сільської ради, котрих ми називаємо воїнами АТО.

Доповненням до урочистого дійства став святковий концерт, підготовлений місцевими аматорами мистецтва. Найбурхливішими аплодисментами дякували присутні для землячки Людмили Кучерук.

А.Дзицюк, завідувач сектору культури та релігій

 

Альбом: Фестиваль «Хай квітне щаслива моя Україна! Найкраща, безцінна, кохана земля» завершився в Коритному Альбом: Фестиваль «Хай квітне щаслива моя Україна! Найкраща, безцінна, кохана земля» завершився в Коритному Альбом: Фестиваль «Хай квітне щаслива моя Україна! Найкраща, безцінна, кохана земля» завершився в Коритному Альбом: Фестиваль «Хай квітне щаслива моя Україна! Найкраща, безцінна, кохана земля» завершився в Коритному Альбом: Фестиваль «Хай квітне щаслива моя Україна! Найкраща, безцінна, кохана земля» завершився в Коритному Альбом: Фестиваль «Хай квітне щаслива моя Україна! Найкраща, безцінна, кохана земля» завершився в Коритному
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/857 | Переглядів: 178Дата публікації: 08:57 26.08.2016