Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації
Відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації

25 серпня 2016 року під керівництвом голови райдержадміністрації Романа Муляра відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації, на яке були запрошені керівники окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації, підприємств, установ і організацій району, сільські та селищні голови.

Порядок денний засідання включав в себе наступні питання:

1.Про стан підготовки навчальних закладів до нового 2016/2017 навчального року

2.Про легалізацію зайнятості та заробітної плати в районі

3.Про роботу управління Держпродспоживслужби у Білогірському районі

З інформацією щодо, легалізації зайнятості та заробітної плати в районі  виступав заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віктор Разумей. Він повідомив, що з метою сприяння легалізації трудових відносин протягом 2016 року проведено 14 рейдів на об’єкти приватного підприємства та протягом липня-серпня 5 перевірок ринків на території Ямпільської та Білогірської селищної ради. Першочерговим завданням було попередження та роз’яснення про не допустимість наявності не оформлених працівників та здійснення підприємницької діяльності без реєстрації особи підприємцем. За результатами діяльності працівниками поліції складено 3 протоколи щодо порушення порядку господарської діяльності без державної реєстрації як суб'єкта господарювання, що тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів (17000 грн. – 34000 грн.) доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої. Окрім того на території району виявлено не легального перевізника пасажирів.

Відмітив позитивну тенденцію щодо збільшення рівня заробітної плати, так згідно прогнозованих даних управління соціального захисту населення райдержадміністрації середній розмір її в районі за липень місяць становитиме близько 3900 грн. Ряд організації з розумінням поставились до рекомендацій щодо мінімального збільшення зароблених коштів у відповідності до зменшення навантаження у співвідношенні сплати єдиного соціального внеску до минулого року, такі як МП «Горинь», ТзОВ «Ремонтно-механічний завод Білогір'я» та інші.

Загалом засідання колегії пройшло змістовно та конструктивно з усіх вищезгаданих питань було прийнято відповідні рішення та підготовлено проекти розпоряджень голови райдержадміністрації.

Альбом: Відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації Альбом: Відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/855 | Переглядів: 207Дата публікації: 14:24 25.08.2016