Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Урочистості з нагоди Дня незалежності в м. Хмельницький
Урочистості з нагоди Дня незалежності в м. Хмельницький

Поділитися новиною:

Урочистості з нагоди Дня незалежності в м. Хмельницький

На майдані Незалежності в м.Хмельницький відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення 25-річчя незалежності України. Делегація з Білогірського району, побувала на обласних заходах з на чолі з головою районної державної адміністрації Романом Муляром та головою районної ради Василем Мельником.

Керівництво області під час урочитостей вручило найвищі відзнаки подолянам, які відзначились у різних сферах соціально-економічного розвитку краю.

А кожний район презентував на Майдані Незалежності намет з багатствами традиційної української культури та хлібними виробами.

Альбом: Урочистості з нагоди Дня незалежності в м. Хмельницький Альбом: Урочистості з нагоди Дня незалежності в м. Хмельницький Альбом: Урочистості з нагоди Дня незалежності в м. Хмельницький Альбом: Урочистості з нагоди Дня незалежності в м. Хмельницький Альбом: Урочистості з нагоди Дня незалежності в м. Хмельницький Альбом: Урочистості з нагоди Дня незалежності в м. Хмельницький Альбом: Урочистості з нагоди Дня незалежності в м. Хмельницький Альбом: Урочистості з нагоди Дня незалежності в м. Хмельницький
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/853 | Переглядів: 225Дата публікації: 11:48 25.08.2016