Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Урочистості з нагоди Дня Державного прапора України та відкриття районної дошки пошани
Урочистості з нагоди Дня Державного прапора України та відкриття районної дошки пошани

Поділитися новиною:

Урочистості з нагоди Дня Державного прапора України та відкриття районної дошки пошани

23 серпня 2016 року відбулися урочистості з нагоди Дня Державного прапора України та відкриття районної дошки пошани за участі голови районної державної адміністрації Романа Муляра, голови районної ради Василя Мельника, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, установ та організацій, трудових колективів підприємств, засобів масової інформації.

 Святкові заходи розпочалися на площі біля адміністративної будівлі районної державної адміністрації та районної ради, де зібралися громадяни смт. Білогіря та району, представники трудових колективів підприємств, установ та організацій.

Прапор є одним з найважливіших символів, який об'єднує всіх  громадян України. Він є втіленням єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під його знаменом ми йшли до проголошення самостійної України, до перемоги.

Честь підняти Прапор нашої держави була надана голові районної державної адміністрації Роману Муляру,голові районної ради Василю Мельнику, воїну-учасниу АТО  Роману Сливоцькому та Анні Мізікар учениці Білогірського НВК «Середня загальноосвітня школа I-III ступенів імені І.О.Ткачука, гімназія».

Відкриваючи дошку пошани «Кращі люди Білогірщини» голова райдержадміністрації Роман Муляр та голова районної ради Василь Мельник звернулися до присутніх з вітальним словом.

Окрасою кожної держави, краю, кожного міста та села є люди, що там проживають, люди котрі своєю важкою щоденною працею забезпечують її розвиток та процвітання.

Сьогодні на передодні 25- ї річниці незалежності України всі ми зібралися тут аби вшанувати кращих людей нашої сонячної та мальовничої  Білогірщини.

Це цвіт нашого краю, люди, які примножують славу нашого краю. Виробничники, митці і науковці – еліта усіх галузей – люди, які роблять все можливе, щоб наш район впевнено і плідно розвивався. Виражаю подяку хліборобам і медикам, освітянам,  державним службовцям та підприємцям, усім, хто в основу свого життя поклав працю, добробут і розвиток краю.

Після цього Роман Петрович спільно з Василем Васильовичом  нагородили кращих працівників та трудові колективи, які занесені на дошку пошани.

Альбом: Урочистості з нагоди Дня Державного прапора України та відкриття районної дошки пошани «Кращі люди та колективи Білогірщини» Альбом: Урочистості з нагоди Дня Державного прапора України та відкриття районної дошки пошани «Кращі люди та колективи Білогірщини» Альбом: Урочистості з нагоди Дня Державного прапора України та відкриття районної дошки пошани «Кращі люди та колективи Білогірщини» Альбом: Урочистості з нагоди Дня Державного прапора України та відкриття районної дошки пошани «Кращі люди та колективи Білогірщини»
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/850 | Переглядів: 322Дата публікації: 14:02 23.08.2016