Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Привітання голови райдержадміністрації
Привітання голови райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Привітання голови райдержадміністрації

Шановні жителі Білогірщини! Від усього серця вітаю Вас із Днем Незалежності – світлим святом Української Державності. Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

На 25-му році незалежності перед країною, її громадянами постали складні й великі завдання – ми  захищаємо нашу територіальну цілісність від посягань нашого північного сусіда. Це змусило нас по-новому подивитися і усвідомити ті ідеали демократії, боротьби за незалежність, за які полягло сотні наших земляків. Вічна пам'ять загиблим борцям за волю України, Героям Небесної сотні, воїнам Антитерористичної операції, які ціною власного життя змінили наш світогляд, повернули втрачені цінності та згуртували українство. Хтозна, якою б була Україна, якби не їх самопожертва.

Наразі наша країна переживає суворі випробування. Але ми твердо переконані - Український народ дасть гідну відповідь на всі виклики сьогодення. Нашим сьогоднішнім пріоритетом є відновлення єдності українського народу: українців сходу і заходу, півночі та півдня. Лише тоді суверенна і соборна Україна стане сучасною європейською державою - заможною і сильною.

Сила національного духу та єдність допоможуть нам здолати всі труднощі на шляху розбудови і зміцнення державності. Адже усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця. Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас, зміцнює нашу державу. Разом ми зможемо зміцнити єдність нашого народу, спільними зусиллями побудуємо сильну Українську державу, де громадянин є господарем своєї землі та забезпечені права і свободи людини.

З нагоди національного свята нашої державності прийміть найщиріші побажання здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України!

Роман  МУЛЯР голова районної державної адміністрації

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/849 | Переглядів: 161Дата публікації: 11:56 22.08.2016