Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
В райцентрі відбулося Свято меду
В райцентрі відбулося Свято меду

Поділитися новиною:

В райцентрі відбулося Свято меду

19 серпня в центральному сквері Білогір’я відбулися заходи присвячені вшануванню пасічників району та виставка – розпродаж медової продукції «Медовий спас». Подібне дійство є традиційним для багатьох міст України, у нас проводилося вперше.

На свято зібралися пасічники як з райцентру, так і з навколишніх сіл. Вартість меду, представленого бджолярами, коливались в районі 60-70 гривень за літр.

Щодо самої продукції, то вона була дуже різноманітною. Найвибагливіші медові гурмани мали змогу обирати з-поміж багатьох сортів меду, які різнилися не тільки періодом збору меду, а й географією.

Акація, соняшник, липа, гречка – це тільки мала частка тих видів меду, які могли спробувати білогірчани та гості селища перебуваючи на святі.

Не оминуло своєю увагою бджолярів і керівництво району. На свято завітала керівник апарату райдержадміністрації Юлія Панасюк, яка привітала присутніх та учасників виставки зі святом Преображення Господнього (в народі Спаса), побажала всім здоров’я, злагоди та миру, ну а пасічникам солодкого життя.

Теплі слова привітань лунали й від директора районного будинку культури Миколи Хоменка та начальника управління агропромислового та економічного розвитку Віктора Рабчука.

Своїм досвідом та напрацюваннями в бджільництві із більш молодими пасічниками ділився й ветеран бджоляр Віктор Скулімовський. А завдяки виступам, підготовленим працівниками закладів культури району, гості та учасники заходу були в піднесеному настрої.

Маємо надію, що це чудове свято припало до душі як бджолярам, так і населенню, та в майбутньому стане для нашого селища традиційним.

 

Альбом: В райцентрі відбулося Свято меду Альбом: В райцентрі відбулося Свято меду Альбом: В райцентрі відбулося Свято меду Альбом: В райцентрі відбулося Свято меду Альбом: В райцентрі відбулося Свято меду Альбом: В райцентрі відбулося Свято меду Альбом: В райцентрі відбулося Свято меду Альбом: В райцентрі відбулося Свято меду Альбом: В райцентрі відбулося Свято меду
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/845 | Переглядів: 209Дата публікації: 13:08 19.08.2016