Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Заходи щодо легалізації рівня заробітної плати в районі обговорювалися під час чергового засідання робочої групи
Заходи щодо легалізації рівня заробітної плати в районі обговорювалися під час чергового засідання робочої групи

Поділитися новиною:

Заходи щодо легалізації рівня заробітної плати в районі обговорювалися під час чергового засідання робочої групи

Завдяки активній позиції та діяльності місцевої влади в Білогірському районі постійно проводиться робота, спрямована на становлення та розвиток ринку праці, вживаються заходи щодо легалізації заробітної плати та виведення заробітної плати з «тіні». При райдержадміністрації працює районна робоча група з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення, до складу якої входять представники пенсійного фонду, центру зайнятості населення, податкової інспекції, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації.

  16 серпня під керівництвом голови райдержадміністрації Романа Муляра відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. В засіданні взяли участь начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Кашперук, заступники начальника, начальник Білогірського відділення Славутської ОДПІ Василь Олуйко, начальник фінансового управління райдержадміністрації Олена Репецька, директор районного центру зайнятості Лариса Тищук, представники Білогірського об’єднаного відділення Пенсійного фонду України, представники управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації, керівники підприємств, де нарахована заробітна плата нижче законодавчо встановленого мінімуму.

  Під час засідання голова РДА  відмітив, що «Згідно Закону України про оплату праці соціальною гарантією для всіх видів господарської діяльності є виплата мінімальної заробітної плати. Виплата заробітної плати нижче встановленого розміру мінімальної заробітної плати є порушенням закону, яке тягне за собою адміністративне стягнення. Продовжують мати місце факти прийому робітників на роботу без оформлення трудових відносин з роботодавцями».

  Було заслухано керівників суб’єктів господарської діяльності; досконально проаналізовано причини нарахування заробітної плати нижче встановленого законодавством мінімального рівня; наголошено на необхідності збільшення надходжень до районного бюджету. Запрошені керівники надали пояснення про причини виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі нижче мінімального, розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення. Для кожного з них були встановлені терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками, забезпечення зростання заробітної плати.

  Підводячи підсумки засідання, голова районної робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення Роман Муляр підкреслив, що співпраця з керівниками щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення триватиме й надалі.

 

Альбом: Заходи щодо легалізації рівня заробітної плати в районі обговорювалися під час чергового засідання робочої групи Альбом: Заходи щодо легалізації рівня заробітної плати в районі обговорювалися під час чергового засідання робочої групи
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/837 | Переглядів: 148Дата публікації: 15:22 16.08.2016