Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Голова РДА провів тижневу нараду
Голова РДА провів тижневу нараду

Поділитися новиною:

Голова РДА провів тижневу нараду

Питаня життєдіяльності району обговорювалися на тижневій нараді з керівниками структурних підрозділів РДА, комунальних підприємств, установ та організацій, яка відбулась сьогодні піж керівництвом голови районної державної адміністрації Роман Муляр. Участь в засіданні взяв голова районної ради Василь Мельник.

В районі нині вживається комплекс заходів щодо легалізації виплати заробітної плати працівникам у різних сферах економіки. З цією метою, як зазначив Роман Петрович створено відповідну робочу групи зусилля якої спрямовуються на запобігання порушень законодавства про працю. Зараз середній рівень заробітної плати станом на червень поточного року склав 3441 грн. Голова райдержадміністрації дав доручення начальнику управління соціального захисту населеня щодо посилення роботи в даному напрямку.

Обговорено було й хід жнив на території району, як повідомив начальник управління агропромислового та економічного розвитку Віктор Рабчук на полях Білогірщини практично завершено збір зернових та зернобобових культур. Завершується збір озимої пшениці при середній врожайності близько 61 ц/га.

Окремим питанням порядку денного постало обговорення заходів із благоустрою вулиць райцентру, зокрема можливості встановлення сміттєвих контейнерів поблизу торгових точок.

 Присутніми було заслухано звіти керівників організацій та комунальних підприємств щодо виконання завдань, поставлених керівництвом району за минулий тиждень.

 

Альбом: Голова РДА провів тижневу нараду Альбом: Голова РДА провів тижневу нараду
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/832 | Переглядів: 161Дата публікації: 14:32 15.08.2016