Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Районний фестиваль завітав до Залужжя
Районний фестиваль завітав до Залужжя

Поділитися новиною:

Районний фестиваль завітав до Залужжя

Вітальну естафету з Днем незалежності України розпочав Роман Муляр, очільник краю білих гір, зазначивши, що такі заходи об’єднують, згуртовують сільські громади, виховують патріотизм та ще раз утверждають любов до рідного куточка землі. Також Роман Петрович висловив слова глибокої вдячності усім захисникам України, котрі в різні періоди становлення молодої держави боронили суверенність та цілісність країни.

У рамках районного фестивалю «Хай квітне щаслива моя Україна! Найкраща, безцінна, кохана земля!» свято села відбулося в Залузькому сільському будинку культури, який уже давно можна охрестити осередком місцевого культурно-мистецького життя, адже тут функціонує прекрасний вокальний ансамбль «Берегиня» ( місцеві жіночки, учасниці колективу, закохані в пісню й без перебільшення бережуть та примножують музичні традиції даної громади); тут свої перші віршовані ластівки у світ випустила місцева поетеса Ганна Дембіцька; тут є прекрасна бібліотека, де дбають не лише про те, щоб жителі Залузької сільської ради товаришували з книгою, а й знали своє минуле ( при закладі функціонує кімната-музей).

В рамках фестивалю працівники закладів культури Н.Колесник, А.Артемчук та А.Гелега організували чудовий масовий захід. Передувала змістовному концерту прекрасна виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва та сільгосппродукції, яку естетично та зі смаком оформила бібліотекар Алла Гелега. На виставці чудові роботи вишивальниць Л.Мельник, Г.Аніпчук, Л.Ліщук, Т.Чорної, майстра В.Присяжнюка. Окремо хочеться відмітити барвисті рушники Тіни Довгалюк, котрими була прикрашена сцена. Зачаровували собою картини, котрі у спадок односельчанам залишив житель Корниці Сергій Климович Андрєєв. Гарно доповнили містечко-майстрів старовинні речі вжитку, котрі зберігаються в місцевому музеї.

Була й урочиста частина, де гостей голову Білогірської райдержадміністрації Романа Муляра, депутатів районної ради Володимира Колесніка та Сергія Яловчука, представників галузі культури вітали запашними сонцедайними короваями, котрі під час концерту мали змогу скуштувати усі присутні ( а людей цього дня до закладу культури зійшлося чимало).

Вітальну естафету з днем незалежності України розпочав Роман Муляр, очільник краю білих гір, зазначивши, що такі заходи об’єднують, згуртовують сільські громади, виховують патріотизм та ще раз утверждають любов до рідного куточка землі. Також Роман Петрович висловив слова глибокої вдячності усім захисникам України, котрі в різні періоди становлення молодої держави боронили суверенність та цілісність країни.

Потому до присутніх звернулася А.Дзицюк, завідувач сектору культури та релігій, котра розповіла про районний фестиваль.

Сергій Яловчук, комерційний директор ТОВ НВА «Перлина Поділля», за гарною традицією відзначив кращих працівників агроформування та привітав місцеву громаду з святом, побажавши  25 річницю незалежності України святкувати під мирним небом.

Також про вагому роль культури в житті кожної людини говорив Микола Хоменко, директор районного будинку культури.

Найурочистішою миттю була передача естафети від делегації із Гулівецької сільської ради, яку очолила голова Любов Юрківська для Залузької громади. До односельчан звернулася Алла Ковцун.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героя Небесної сотні Олександра Подригуна, загиблих воїнів Федора Лопацького та Романа Матвійця.

Під час концерту вшановували воїнів АТО, ліквідаторів катастрофи на Чорнобильській АЕС, воїнів –афганців, орденоносців, а також подружні пари, котрі у шлюбі прожили 25 та 50 років. Теплі слова вітань адресувалися серпневим іменинникам. А в дарунок линули пісні у виконанні вокального ансамблю «Берегиня» ( керівник Алла Артемчук), Тетяни Ящук, Валерії  та Євгени Бондар, Ольги Хом’як, Марії Василишиної, Олени Димид, Мар’яни Ковцун, Руслани Примак, Каріни Оніщук. Гарно сприймали виступ танцювального колективу «Слав’яночки» та  вихованців залузького та корницького дитячих садочків. Не одну посмішку  глядачів викликали юні артистки Даша Нех та Уляна Юськова. О.Примак та В.Присяжнюк прекрасно підготовили гумористичну мініатюру. Авторські вірші Ганни Дембіцької читала сама поетеса.

Родзинкою концерту став виступ Інни Коваль – Ломінської, солістки Національної опери України. Приємно, що пані Інна не цурається свого коріння ( бо ж народилася й виросла в Залужжі) та завітала у рідне село, аби подарувати частиночку високого мистецтва своїм оносельцям. Від музичних творів у високопрофесійному виконані Інни Коваль –Ломінської перехоплювало подих й мурашки йшли по шкірі. Зал аплодував стоячи.

         А фестиваль підходить до свого завершення й завершальними акордами стануть заходи у Вікнинах, які пройдуть 14 серпня, та в Коритному, які відбудеться 19 серпня.

         Анжела ДЗИЦЮК

Альбом: Районний фестиваль завітав до Залужжя Альбом: Районний фестиваль завітав до Залужжя Альбом: Районний фестиваль завітав до Залужжя Альбом: Районний фестиваль завітав до Залужжя Альбом: Районний фестиваль завітав до Залужжя Альбом: Районний фестиваль завітав до Залужжя Альбом: Районний фестиваль завітав до Залужжя Альбом: Районний фестиваль завітав до Залужжя Альбом: Районний фестиваль завітав до Залужжя Альбом: Районний фестиваль завітав до Залужжя Альбом: Районний фестиваль завітав до Залужжя Альбом: Районний фестиваль завітав до Залужжя Альбом: Районний фестиваль завітав до Залужжя Альбом: Районний фестиваль завітав до Залужжя
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/815 | Переглядів: 202Дата публікації: 15:42 08.08.2016