Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулась нарада з бухгалтерами установ та сільських рад району
Відбулась нарада з бухгалтерами установ та сільських рад району

Поділитися новиною:

Відбулась нарада з бухгалтерами установ та сільських рад району

5 серпня 2016 року управлінням фінансів Білогірської районної державної адміністрації проведено нараду з головними бухгалтерами бюджетних установ, сільських та селищних рад під головуванням начальника управління фінансів Репецької О.А. по підсумках виконання дохідної та видаткової частин місцевих бюджетів за перше півріччя 2016 року та щодо державних закупівель в системі «Прозоро».

 На нараду  було запрошено начальника управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області Колісецьку В.А., яка  ознайомила присутніх з останніми змінами в законодавстві з питань казначейського обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів. Довела до відома присутніх, що  в системі дистанційного обслуговування клієнтів через програмно-технічний комплекс "Клієнт Казначейства-Казначейство", працює три установи: Ямпільська селищна рада; Миклашівська сільська рада; Ямпільська спеціальна школа-інтернат, які на практиці оцінили переваги даної системи отримувати інформацію по бюджетних коштах в реальному часі, економити робочий час при наданні документів  до управління Казначейства та матеріальні ресурси.

   Керівники структурних підрозділів управління фінансів Васильчук М.І., Деревич А.В., Кучерук О.М., відповідно, зупинились на резервах наповнення місцевих бюджетів; ефективності використання бюджетних коштів на продукти харчування, медикаменти, ремонт та утримання доріг; здійснення державних закупівель в системі «Прозоро».

   Репецька О.А. підвела підсумки наради і наголосила що одним із шляхів наповнення місцевих бюджетів має бути контроль за платниками податків на місцях. А для цього необхідно головним бухгалтерам сільських та селищних рад вести облік надходжень в розрізі податків та платників.

 

Альбом: Відбулась нарада з бухгалтерами установ та сільських рад району
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/814 | Переглядів: 132Дата публікації: 15:37 05.08.2016