Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
В Гулівці завітав районний фестиваль
В Гулівці завітав районний фестиваль

Поділитися новиною:

В Гулівці завітав районний фестиваль

Сплеском талантів можна сміливо охрестити концерт «Хвала рукам, що пахнуть хлібом», який відбувся в минулі вихідні в Гулівецькому сільському будинку культури й пройшов в рамках районного фестивалю «Хай квітне щаслива моя Україна! Найкраща, безцінна, кохана земля», присвяченого 25 –ї річниці незалежності держави.

Мистецьке дійство, яке розпочалося майже півроку тому, наближається до свого логічного завершення, однак приємно відмітити, що з кожний захід особливий, неординарний, має свою особливість, свою родзинку. Однак спільною рисою, котра пройшла наскрізною червоною ниткою естафети стала любов до батьківщини, до краю білих гір, до свого рідного мальовничого села, а ще возвеличення щоденного подвигу синів України, які виборюють незалежність, висловлена людська повага трударям, котрі день за днем своїми щоденними буденними справами вносять свою частинку у розбудову потужного соціально-економічного та культурно-духовного регіону.

         Не дивно, що у Гулівцях особливу увагу під час концерту акцентували саме на працівниках агросфери. Сьогодні агрономи, комбайнери, механізатори, водії, працівники ферм забезпечують для країни гарні та щедрі врожаї, за що за Україною не один рік зберігається слава світової житниці. Тому так й багато нагород отримали працівники ТОВ НВА «Перлина Поділля» від керівників агроформування Петра Володимировича Іващука, Героя України, голови наглядової ради агрофірми, та Сергія Васильовича Яловчука, депутата районної ради, комерційного директора даного агропідприємства. Також кращих співробітників відзначив Олександр Філімонович Івчук, голова фермерського господарства «Адріана».

         Родзинкою став й короткометражний фільм про діяльність господарств, що обробляють землю на території гулівецької сільської ради, підготовлений Валентином Лосовським, адже у ньому відображена звитяжна й не легка праця хліборобів.

         Були традиційні врочистості. Виступаючи перед жителями Синюток, Жижниковець та Гулівець Роман Муляр, голова Білогірської райдержадміністрації, наголосив, що від наших дій залежить майбутнє держави, а також подякував чоловікам, котрі виконують свій синівський обов’язок, боронячи східні кордони держави, стримуючи наступ ворогів-агресорів, й членам їхніх родин за мужність та жертовність. Хвилиною мовчання вшанували полеглих в неоголошеній війні героїв серед яких, на жаль, є жителі Білогірщини Роман Матвієць та Федір Лопацький.

         Мирного неба над Україною, якнайшвидшого повернення захисників додому бажав місцевій громаді Василь Мельник, голова районної ради.

         Петро Володимирович Іващук, Герой України, у своєму виступі говорив про те, що найбільше багатство кожного села – це працьовиті, щирі та відверті люди, котрі не цураються праці біля рідної землі, за що подільська нива дякує гарними врожаями, а також бажав жителям Гулівецької сільської ради усіляких життєвих гараздів.

         Про збереження культурної спадщини та її збагачення, що є основним завданням районного фестивалю, у своєму виступі говорила А.Дзицюк, завідувач сектору культури та релігій Білогірської РДА. Також до присутніх у залі звернувся М.Хоменко, директор районного будинку культури.

         Звісно, найурочистішою миттю у таких заходах є передача символу естафети – полотна, де уже 20 територіальних громад відобразили себе на вишиваній карті району. Двадцять першою сільською радою, яка вишиватиме-мережитиме свою територію на полотні, буде Гулівецька. Привітав сусідів зі святом, яке наближається Анатолій Денисюк, голова Білогірською селищної ради. До земляків звернулася Любов Юрківська, очільниця Гулівецької громади, котра також вшанувала воїнів АТО та ветеранів праці.

         Звісно, в дарунок були гарні пісенні номери у виконанні місцевого вокального ансамблю «Любисток», солістів Оксани Писаренко, Андрія Доманського, Тетяни Подлєсної, Ніни Усенко. Сподобався глядачам дует у складі Альони Ольшевської та Ольги Добровольської. Шквал аплодисментів заробили своїм виступом юні танцюристи, котрі подарували присутнім вальс, а також маленькі зірочки Софія Писаренко, Настя Сторожук, Альона Гусарчук, Наталія Чуйко. Гумором розважив гостей Олексій Ващук. Також учасники художньої самодіяльності показали досить цікаву сатиричну сценку «Сільські жінки»

         У залі також була організована виставка виробів народних умільців. Тут прекрасні картини Сергія Романюка, вишивки Тамари Лебідь, Марії Чуйко, Любові Дячук та Галини Танащук.

         Варто відмітити, що у на концерт завітали від наймолодших жителів громади до самих поважних, що свідчить про те, що такі заходи потрібно проводити, бо вони об’єднують, відіграють важливу виховну роль, а також дарують людям радості та естетичного задоволення. Традиційно присутні мали змогу скуштувати сонячних запашних короваїв, якими зустрічали поважних гостей.

         А фестиваль крокує далі й уже 7 серпня його зустрічатимуть в Залужжі.

         Анжела ДЗИЦЮК, завідувач сектору культури та релігій

        

 

Альбом: В Гулівці завітав районний фестиваль Альбом: В Гулівці завітав районний фестиваль Альбом: В Гулівці завітав районний фестиваль Альбом: В Гулівці завітав районний фестиваль Альбом: В Гулівці завітав районний фестиваль Альбом: В Гулівці завітав районний фестиваль Альбом: В Гулівці завітав районний фестиваль Альбом: В Гулівці завітав районний фестиваль Альбом: В Гулівці завітав районний фестиваль Альбом: В Гулівці завітав районний фестиваль Альбом: В Гулівці завітав районний фестиваль Альбом: В Гулівці завітав районний фестиваль
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/798 | Переглядів: 226Дата публікації: 13:49 01.08.2016