Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Актуальні питання з життя району розглядалися на засіданні колегії районної державної адміністрації
Актуальні питання з життя району розглядалися на засіданні колегії районної державної адміністрації

Поділитися новиною:

Актуальні питання з життя району розглядалися на засіданні колегії районної державної адміністрації

29 липня під керівництвом першого заступника голови РДА Володимира Кирилюка відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації, на яке були запрошені керівники окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації, підприємств, установ і організацій району, сільські та селищні голови.

Порядок денний засідання включав в себе наступні питання:

  1. Про підсумки соціально-економічного розвитку району за І півріччя 2016 року;
  2. Про стан дотримання свободи слова в районі
  3. Про стан розвитку початкової мистецької освіти в районі
  4. Про здійснення окремих делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Коритненської сільської ради
  5. Про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації у І півріччі 2016 року

Інформацію про соціально-економічний розвиток району за І півріччя 2016 року присутні мали змогу почути від начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури управління агропромислового та економічного розвитку Олега Алексєєва. Він повідомив, що реалізація промислової продукції  за І півріччя  2016 року становила 199 819,9 тис. грн.

Білогірським районом електромереж реалізовано електроенергії  на суму 16 651,1 тис. гривень, що на 3 268,3 тис. грн., або на 24,4 % більше до відповідного періоду 2015 року. (Збільшення об’єму реалізації в основному відбулося за рахунок підняття тарифів). Оплата складає 99,9 %. (населення 96,3 %). 

Обсяг капітальних інвестицій у розрахунку на одиницю населення за І квартал  2016 року становить 266,0 грн., що на 22,0 грн. більше ніж в 2015 році.

Основний обсяг капітальних інвестицій припадає на літні місяці коли проводиться будівництво та реконструкція тваринницьких приміщень та інших с/г будівель. Також після збору та реалізації урожаю проводиться придбання техніки(що також є капітальними інвестиціями). За ІІ квартал ще не подали статистичну звітність ( термін подачі  25 липня)

 Іноземні інвестиції не залучались в зв’язку з відсутністю іноземних інвесторів .

Для залучення інвестицій в економіку району розроблено та розміщено на сайті райдержадміністрації чотири інвестиційні пропозиції по використанню корисних копалин. Також розроблено інвестиційний проект по модернізації обладнання крейдяного заводу по випуску тонкодисперсної крейди с. Тростянка Білогірського району. Пропозиції направлені в Хмельницький регіональний центр з інвестицій та розвитку та  Департамент економічного розвитку , промисловості та інфраструктури облдержадміністрації. Проводиться пошук інвесторів.

З цього приводу також виступив  начальник управління агропромислового та економічного розвитку  Віктор Рабчук. За його словами станом на 01.07.2016 року (за оперативними даними) сільгосппідприємствами району посіяно 36,8 тис. га. різних культур.

Площа посіву зернових культур становить 19,7 тис. га. що на 500 га. менше ніж в минулому році.

Площа посіву технічних культур становить 14,5 тис. га. на рівні минулого року.

В 2016 році посіяно 5,7 тис. га. сої, що на 1,2 тис. га більше до 2015 року     На 306,0 га збільшилась посівна площа кормових культур і становить 2202 га. 

За  перше  півріччя  2016 року сільгосппідприємствами  району   вироблено тваринницької  продукції  на  суму  24,7  млн.  гривень , що становить 97 відсотків до  відповідного періоду  2015 року.

Про фінансову ситуацію членів колегії інформувала - начальник управління фінансів Олена Репецька. Вона повідомила, що  за перше півріччя 2016 року до загального фонду бюджету в цілому надійшло податків і платежів ( без урахування трансфертів)  в сумі 17297,9 тис. гривень  з виконанням до планових показників на звітний період  133,6% або в сумі це складає 4351,0 тис.гривень. Темп росту до відповідного періоду минулого року становить 148,8%  або 5669,1 тис.гривень.

За перше півріччя  планові призначення по доходах загального фонду зведеного бюджету   виконали  Білогірський районний бюджет , 2 селищних та 23 сільських ради.

Видаткова частина бюджету району (без врахування подвоєння дотацій, субвенцій з державного бюджету) за І півріччя 2016 року виконана в сумі 86 496 114 гривень.

Протягом січня-червня 2016 року надійшло базової дотації з державного бюджету в сумі 2 870 500 грн., що становить 100 відсотків до планових призначень.

Сільським і селищним радам іншу субвенцію на утримання дошкільних закладів освіти, сільських, селищних будинків культури, клубів перераховано в сумі 5 256 996 грн. або 100 відсотків до плану на звітний період.

З інформацією щодо наступного питання порядку денного виступив завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Олександр Шайнога. Він повідомив, що в районі проводиться відповідна робота щодо більш ефективної реалізації правових та організаційних заходів державного сприяння розвитку інформаційної галузі та постійного моніторингу за дотриманням свободи слова. В краї відсутні факти притягнення до відповідальності представників засобів масової інформації, переслідування їх податковими та іншими контро­люючими органами, а на журналістів не чиниться будь-якого тиску.

Щодо розвитку початкової мистецької освіти в районі виступила завідувач сектору культури та релігій Анжела Дзицюк, котра розповіла, що  аналіз роботи Білогірської дитячої школи мистецтв за 2015 - 2016 навчальний рік показав, що значно активізувалася участь її вихованців в обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, фестивалях, виставках, а також істотно покращився рівень їх підготовки, зросла кількість випускників, що вступили до вищих навчальних мистецьких закладів.

Сектор культури та релігій районної державної адміністрації, Білогірська дитяча школа мистецтв постійно співпрацюють з педагогічними колективами шкіл над вирішенням перспективних питань розвитку початкової мистецької освіти та навчання дітей першооснов музичного, хореографічного та образотворчого мистецтва. Щорічно учні, викладачі та творчі колективи школи мистецтв беруть участь в різноманітних конкурсах.

Під час навчального процесу значна увага приділяється підвищенню рівня національної гідності, громадянської активності, патріотичної свідомості дітей та молоді, розвитку  їх культ-творчого потенціалу, формуванню національно - патріотичного виховання.

Про здійснення окремих делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Коритненської сільської ради присутніх інформував сілький голова Віталій Оліх. За його словами значне місце в роботі виконкому займають питання поповнення бюджету сільської ради. Процент виконання дохідної частини бюджету за І півріччя становить 124,85%

Дохідна частина бюджету станом на 01.07.2016 року становить 199742 грн. Надходженя коштів по загальному фонду становить 166311,56грн.касові видатки проведені на таку ж суму. По спеціальному фонду надійшло коштів на суму 1604,00грн,касові видатки не проводилися. Виконання кошторису по видатковій частині по загальному фонду становить 82,5 % до затверджених показників на вказану дату.

На території сільської ради розташовані три об’єкти торгівлі. Два розташовані в селі Коритне та один в с.Ювківці. Виконавчим комітетом проводиться моніторинг цін на продукти харчування.

Налагоджено автобусне сполучення з населеним пунктом сільської ради,а саме здійснюється маршрут Білогір’я-Коритне три рази на тиждень по два маршрути.

Послуги зв’язку жителям сільської ради надаються відділенням зв’язку в с.Коритне, яке працює 3 рази на тиждень.

В селах ради водопостачання населення здійснюється з 2 водопроводів в с. Коритне та Ювківці, криниць громадського користування 20 та власних криниць громадян. Всі роботи по утриманні,ремонту водопроводів та криниць здійснюються за кошти жителів громади.

Кладовища частково впорядковані,проведено ремонт та розчистку під’їздної дороги до кладовища в с. Ювківці. Проблемним залишається питання порізки старих дерев які ростуть посередині кладовища в селі Ювківці.

Для розміщення твердих побутових відходів відведена земельна ділянка,паспорт на сміттєзвалище в процесі виготовлення.

 

Про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації у І півріччі 2016 року інформував завідувач сектору контролю Борис Баліцький, який зазначив, що в цілому, стан виконавської дисципліни у відділах, секторах апарату, структурних підрозділах райдержадміністрації продовжує знаходитись на достатньому рівні.

Загалом засідання колегії пройшло конструктивно, з усіх розглянутих питань прйнято відповідні розпорядження голови районної державної адміністрації.

 

 

 

 

 

 

 

Альбом: Актуальні питання з життя району розглядалися на засіданні колегії районної державної адміністрації Альбом: Актуальні питання з життя району розглядалися на засіданні колегії районної державної адміністрації Альбом: Актуальні питання з життя району розглядалися на засіданні колегії районної державної адміністрації Альбом: Актуальні питання з життя району розглядалися на засіданні колегії районної державної адміністрації Альбом: Актуальні питання з життя району розглядалися на засіданні колегії районної державної адміністрації
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/795 | Переглядів: 277Дата публікації: 14:48 29.07.2016