Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Районний фестиваль відбувся в селі Карасиха
Районний фестиваль відбувся в селі Карасиха

Поділитися новиною:

Районний фестиваль відбувся в селі Карасиха

На фінішну пряму вийшов районний фестиваль «Хай квітне щаслива моя Україна! Найкраща, безцінна, кохана земля!», присвячений 25 – річниці незалежності держави.

Нещодавно він відбувся на території Білогірської селищної ради, яка двадцятою проводила святкові заходи в закладі культури в селі Карасиха. У залі людно, сюди завітали від наймолодших до найповажніших жителів Карасихи та Тростянки. У фойє клубу прекрасна виставка виробів декоративно-прикладного народного мистецтва. Тут прекрасні вишиті роботи майстринь Галини Приступи, Тетяни Оніщук, Людмили Михальчук, оригінальні вироби у майстра Антона Горбатюка. Родзинкою виставки є вироби з верби тростянецького умільця Миколи Зацепанюка.

Традиційно, що такі заходи відвідують поважні гості, які також доклали руку до організації заходу, є постійними меценатами та благодійниками, котрі дбають про соціально-економічний розвиток громади. Це голова районної ради Василь Мельник, селищний голова Анатолій Денисюк, комерційний директор ТОВ НВА «Перлина Поділля», депутат районної ради Сергій Яловчук, директор ТОВ «Полівер» депутат районної ради Олександр Петренюк, заступник голови фермерського господарства «Дружба» Олександр Цигода, представник фермерського господарства «Левада +М» Сергій Бараболя. Старостою села Карасиха охрестили місцеві жителі ще одного мецената Станіслава Федоровича Лотоцького. Також були присутні депутати селищної ради Василь Чевелюк та Микола Хоменко. Гостей вітали запашними сонцедайними короваями, які потім мали змогу скуштувати усі присутні.

Зі сцени линуло багато гарних, добрих та щедрих слів від гостей. Зокрема, кожен з виступаючих зауважив, що незалежність України – це не просто слова, адже кожного разу, коли українці вели боротьбу за волю та свободу, за свою суверенність плата була висока – людські життя. Життя героїв, котрі й зараз боронять кордони неньки-України й гинуть на полі бою неоголошеної війни. Тому бажали, щоб якнайшвидше небо над країною стало мирним, а чоловіки повернулися живими та здоровими додому.

Родинна атмосфера єдності та солідарності панує в залі, коли на сцені відбувається передача символу естафети – полотна, де вишивається мапа району. Сусідів привітав Іван Омельчук, голова Перерослівської сільської ради й передав естафетну ластівку для колеги Анатолія Денисюка.

Гарною звичкою стало на таких заходах вшановувати воїнів АТО. Подарунки з рук очільника Білогірської селищної ради отримали Вадим Кушпель, Микола Медвєдєв, Артур Бившук, Микола Смочук. Також згадали про подвиг воїнів –інтернаціоналістів та ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Це Ігор Кузьмук, Петро Фесюк, Семен Форманчук, Архип Михайловський, Костянтин Абрамов, Василь Валігура, Василь Любарський, Петро Іванченко.

Також Сергій Бараболя, представник ФГ «Левада +М» вшанував довгожительку села Анастасію Бащук, Олександр Цигода, заступник голови ФГ «Дружба», передав іграшки на місцевий дитячий садочок, а Сергій Яловчук, комерційний директор ТОВ НВА «Перлина Поділля» відзначив кращих працівників агрофірми.

Музичними дарунками були виступи вокальної групи «Калинонька», Ніни Слісарчук, Оксани Міракян, Наталії Воздецької, Володимира Невеличука, Єви Піддубняк, Ліни Піддубняк, Віти Міщук, Юрія Пацалюка, Віктора Васільєва, дуету у складі Тетяни Бобик та Галини Приступи, дуету у складі Зої Бульбах та Віри Васільєвої, художнє читання представив Микола Валігура. Варто відмітити й прекрасний виступ юних танцюристів. Шквал аплодисментів заслужив сімейний дует у складі Іванки та Володимира Кульби.

Такий гарний та змістовний захід організований спільними зусиллями працівників культури Карасихи та Тростянки. В кожній пісні, в кожному слові – возвеличується краса та багатство України, піднімається дух патріотизму та гордість за рідний куточок землі. А чаша білогірських талантів повниться новими аматорами мистецтва.

         А.ДЗИЦЮК, завідувач сектору культури та релігій

Альбом: Районний фестиваль відбувся в селі Карасиха Альбом: Районний фестиваль відбувся в селі Карасиха Альбом: Районний фестиваль відбувся в селі Карасиха Альбом: Районний фестиваль відбувся в селі Карасиха Альбом: Районний фестиваль відбувся в селі Карасиха Альбом: Районний фестиваль відбувся в селі Карасиха Альбом: Районний фестиваль відбувся в селі Карасиха Альбом: Районний фестиваль відбувся в селі Карасиха Альбом: Районний фестиваль відбувся в селі Карасиха Альбом: Районний фестиваль відбувся в селі Карасиха
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/790 | Переглядів: 214Дата публікації: 09:57 28.07.2016