Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
На Білогірщині провели в останню дорогу загиблого в зоні АТО земляка
На Білогірщині провели в останню дорогу загиблого в зоні АТО земляка

Поділитися новиною:

На Білогірщині провели в останню дорогу загиблого в зоні АТО земляка

23 липня в зоні АТО поблизу населеного пункту Новозванівка Луганської області героїчно загинув наш земляк, боєць 8-го окремого полку спеціального призначення 27-річний Роман Матвієць.

Чорна ластівка війни знову прилетіла на Білогірщину. 23 липня в зоні АТО  поблизу населеного пункту Новозванівка Луганської області героїчно загинув наш земляк, боєць 8-го окремого полку спеціального призначення 27-річний Роман Матвієць.

Старшина Роман Матвієць був заступником командира групи спеціального призначення.

Під час бойового зіткнення він  кинувся у лісосмугу, звідки бойовики поливали кулеметним вогнем українських бійців. Кулемет замовк, але Роман від отриманих кульових поранень помер на місці.

"Він намагався повністю кулеметника подавити своїми силами. У принципі, йому це вдалося, тому що, як ми потім дізналися, кулемет заклинило. Завдяки його вчинку були збережені життя розвідникам 11-го батальйону 59-ї бригади, а також іншому складу групи, якою він командував", - розповів заступник керівника штаба 8-ого окремого полку спеціального призначення Руслан Шворніков.

Поховали героя в рідному селі Хорошів. Проводжати загиблого в останню дорогу прийшли односельчани, бойові побратими та просто небайдужі люди.

Прикро і боляче бачити людські страждання, жахливо бачити плач матерів та вдів, але кожен з нас повинен пам’ятати, що та жертва, яку заплатили Роман та сотні й тисячі інших полеглих воїнів є тим найдорожчим, що тільки може віддати людина за свою країну.

Ми повинні зробити все можливе, щоб їх подвиги не було забуто.

Вічна пам'ять нашим землякам полеглим у боях за волю й незалежність України!  

 

Альбом: На Білогірщині провели в останню дорогу загиблого в зоні АТО земляка Альбом: На Білогірщині провели в останню дорогу загиблого в зоні АТО земляка Альбом: На Білогірщині провели в останню дорогу загиблого в зоні АТО земляка
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/785 | Переглядів: 420Дата публікації: 13:35 27.07.2016